Çözüldü Valorant bağlantı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TheGear

Hectopat
Valorant'a girdiğimde 10 saniye sonra karşıma böyle bir hata çıkıyor. Çözümü için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımların hepsini yaptım. Ancak yine çözülmedi sorunum yine aynı bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerek?

hata.png

Çözüm
Sorun güncel hala devam ediyor neyi denediysem çözemedim.
Sorunu bilgisayarıma format atarak çözdüm arkadaşlar bu sorunu yaşayanlar tüm yöntemleri denesinler benim gibi olmazsa format atmak benim sorunum neyse çözdü.
Sorunu bilgisayarıma format atarak çözdüm arkadaşlar bu sorunu yaşayanlar tüm yöntemleri denesinler benim gibi olmazsa format atmak benim sorunum neyse çözdü.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Windows ayarları -> Zaman ve Dil -> Dil -> Yönetici dil ayarları -> Sistem yerel ayarını değiştir -> Beta: Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan ayarı açılıp Windows yeniden başlatıldığında sorun bende çözüldü. Ama uyarmalıyım nadiren de olsa bazı dosya adlarında karakterler garip görünebiliyor.

Windows ayarları -> Zaman ve Dil -> Dil -> Yönetici dil ayarları -> Sistem yerel ayarını değiştir -> Beta: Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan ayarı açılıp Windows yeniden başlatıldığında sorun bende çözüldü. Ama uyarmalıyım nadiren de olsa bazı dosya adlarında karakterler garip görünebiliyor.
denedim olmadı
format atarken dosyalarınızı sakladınızmı yoksa herşeyi sildinizmi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı