Valorant bağlantı hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

BR Demonty

Centipat
Dün Valorant'ı yükledim ve birkaç el sorunsuz bir şekilde oyunu oynadım. Fakat sonralar beni oyun içi oyun dışı ana menüden bağlantı hatası diyerek oyundan attı. Tekrar tekrar açtım ve yaklaşık 5 dakika sonra yeniden bu şekilde atmaya devam etti ve hala bu sorun devam ediyor. Bir şeyi fark ettim ki bu sorunu benim işlemci hızımı sabitlemek için kullandığım ThrottleStop adlı programı çalıştırdığımda olduğunu anladım. Fakat bu programın Valorant'la hiçbir ilgisi yok sadece benim işlemci hızımı sabitlememe yarayan bir program. Bu programı kapatıp oyuna girdiğimde her şey sorunsuz çalışıyor. Hiçbir problem yok fakat ben bu programı çalıştırmadan hiçbir oyunu oynayamamaktayım. İnternetten bir sürü araştırma yaptım ve bu sorunu yaşayan insanlar pek fazla yok. Ama yine de bu sorunu yaşayan insanlar var yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1591087284852.png
    1591087284852.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorun oluyor kaç kere windows tu değiştirdim sorun gitsin neler neler yaptım neler 2 aydır uğraşıyorum riot games sesimizi duy artık bu sorunu kaldır yeter be hakkımız haram olsun yeter bıktık çözüm bilen varsa söylesin riot vanguratı sil sonra yükle demeyin o da işe yaramıyor yeter be ne biçim bir bağlantı hatasıymış bıktım akşam 4 de kadar uğraştım yine düzelmedi yeter bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım bıktım

Dün Valorant'ı yükledim ve birkaç el sorunsuz bir şekilde oyunu oynadım. Fakat sonralar beni oyun içi oyun dışı ana menüden bağlantı hatası diyerek oyundan attı. Tekrar tekrar açtım ve yaklaşık 5 dakika sonra yeniden bu şekilde atmaya devam etti ve hala bu sorun devam ediyor. Bir şeyi fark ettim ki bu sorunu benim işlemci hızımı sabitlemek için kullandığım ThrottleStop adlı programı çalıştırdığımda olduğunu anladım. Fakat bu programın Valorant'la hiçbir ilgisi yok sadece benim işlemci hızımı sabitlememe yarayan bir program. Bu programı kapatıp oyuna girdiğimde her şey sorunsuz çalışıyor. Hiçbir problem yok fakat ben bu programı çalıştırmadan hiçbir oyunu oynayamamaktayım. İnternetten bir sürü araştırma yaptım ve bu sorunu yaşayan insanlar pek fazla yok. Ama yine de bu sorunu yaşayan insanlar var yardımcı olabilir misiniz?
Anti virüs programı kullanıyorsanız silin. Sildikten sonra tekrar deneyin.

Geri
Yukarı