Valorant ban süresi dolmasına rağmen açılmaması

UnBan00

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler, dostlar ben 4 aylık donanım banı yani HWID ban yedim. Bu banın normalde 22 Eylül'de açılması gerekiyordu ki açıldı da zaten. Açıldıktan sonra 23 Eylül'de giriş yaptım oyuna sıkıntısız bir şekilde de oynadım ama ertesi gün girdiğimde kalıcı olarak yasaklandınız diye mesaj gördüm. Ticket attığımda ise tekrar ban yediğimi ve 25 Ocak 2024'te açılacağı söylendi. Halbuki hiç 3. parti bir program kullanmamıştım. Haksız yere tekrar ban yedim. Ne yapacağım ben? Tekrar 4 ay beklemek istemiyorum.

Öncelikle eğer ban yediysen açılma ihtimali çok çok zor. Fakat tekrar ban yemenin sebebi ilk ban yedikten sonra sistemini vs temizledin mi? Veya farklı bir sistem üzerinden girmene rağmen mi ban yedin?

Öncelikle eğer ban yediysen açılma ihtimali çok çok zor. Fakat tekrar ban yemenin sebebi ilk ban yedikten sonra sistemini vs temizledin mi? Veya farklı bir sistem üzerinden girmene rağmen mi ban yedin?
ilk ban yedikten sonra format atmıştım ordan itibaren format atmadım zaten valoranta giremediğim içinde herhangi bir valoranta etki edecek bir uygulamada indirmedim ve farklı sistem üzerinden girmedim

O zaman ise sistemin Riot'un blacklistine düşmüş şu an kullandığın sistem üzerinden tekrar banın açılınca tekrar dene yine ban yersin. Farklı bir yeni hesap açıp oynamayı denediğin zaman oynayabiliyor musun?

O zaman ise sistemin Riot'un blacklistine düşmüş şu an kullandığın sistem üzerinden tekrar banın açılınca tekrar dene yine ban yersin. Farklı bir yeni hesap açıp oynamayı denediğin zaman oynayabiliyor musun?
hayır oynayamıyorum hani desem birkaç günlük sapma olsa yok 8 gün geçti en son dün denedim olmadı

Geri
Yukarı