Discord'da ekran bozulması oluyor

Sytrax

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Xpg 8x4 3200 mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston NV2 SNV2S/1000G PCI-Express 4.0 1 TB M.2
Ekran kartı
Asus 3070 dual
Anakart
Asus tuf gaming b660m
İşlemci
13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F 2.50 GHz
Arkadaşlarımın yayınlarını izlerken Discord'da aşağı yukarı yapınca ekran parçalanıyor. (Sadece yayın izlerken oluyor)

1714388105069.png

Discord'da son güncellemede donanım hızlandırma tarafı problemli çalışıyor. Ara ara bende de scroll atarken aynı bu şekil bozulmalar oluyor. Donanım hızlandırma kapatırsanız muhtemelen düzelir, kapatmak istemiyorsanız da güncelleme beklemekten başka çare yok gibi.

Discord'da son güncellemede donanım hızlandırma tarafı problemli çalışıyor. Ara ara bende de scroll atarken aynı bu şekil bozulmalar oluyor. Donanım hızlandırma kapatırsanız muhtemelen düzelir, kapatmak istemiyorsanız da güncelleme beklemekten başka çare yok gibi.

Ekran kartıyla veya diğer bileşenlerle alakalı bir sorun degildir umarım. Sadece Discord'da karşılaşıyorum bu sorun ile Windows 10 Pro'dan W11 Pro'ya geçtim hala aynı değişen bir şey olmadı tekrardan Windows 10 Pro'ya dönmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartıyla veya diğer bileşenlerle alakalı bir sorun degildir umarım. Sadece Discord'da karşılaşıyorum bu sorun ile Windows 10 Pro'dan W11 Pro'ya geçtim hala aynı değişen bir şey olmadı tekrardan Windows 10 Pro'ya dönmeyi düşünüyorum.

Donanımla alakası yok, Windows'la da alakası yok. Tamamen güncellemeyle alakalı bir durum.

Geri
Yukarı