Valorant banı açılır mı?

goldenarmor5325

Picopat
Arkadaşlar birkaç gün öncesinde Valorant'tan perma ban yemiştim konuda oluşturmuştum. O konudan sonra Valorant'a bilet attım ve yardım istedim fakat araştırmalarıma göre herkese aynı cevabı gönderen bot bana da aynısını göndermişti ve ben de bilet atarak hesabımı kurtaramayacağımı anladım. Ban yememin sebebi de büyük ihtimalle crackli ses arttırma programı kullanıyordum ses az çıkıyor diye, aylardır kullanıyordum yani fakat daha yeni ban yememe sebep oldu. Ban yememe sebep olan şeyin crackli program kullanmam olduğunu düşünüyorum. 3 ay sonra bilgisayar banım açılıp oyunu oynamaya devam edebilirim fakat ben sınırsız banlanan hesabımı kurtarmak istiyorum bu mümkün mü? 400TL yatırmıştım o hesabıma. Sizce yetkililere ve gerçek yetkililere nasıl ulaşabilirim, çünkü bilet atmamın bir anlamı yok botlar cevaplıyor sürekli oto olarak. Yardımcı olurlar mı acaba yani sadece crackli ses arttırma programı kullandım ve ban sebebi olduğunu da bilmiyordum. Maç onların sisteminde duruyordur herhalde izleyip hile kullanmadığım anlaşılır mı veya hesap belli bir süre açılır mı incelendikten sonra, gerçi sınırsız incelenmeye alınmıştır gibi bir şey denilmişti.

1648399413362.png

Arkadaşlar birkaç gün öncesinde Valorant'tan perma ban yemiştim konuda oluşturmuştum. O konudan sonra Valorant'a bilet attım ve yardım istedim fakat araştırmalarıma göre herkese aynı cevabı gönderen bot bana da aynısını göndermişti ve ben de bilet atarak hesabımı kurtaramayacağımı anladım. Ban yememin sebebi de büyük ihtimalle crackli ses arttırma programı kullanıyordum ses az çıkıyor diye, aylardır kullanıyordum yani fakat daha yeni ban yememe sebep oldu. Ban yememe sebep olan şeyin crackli program kullanmam olduğunu düşünüyorum. 3 ay sonra bilgisayar banım açılıp oyunu oynamaya devam edebilirim fakat ben sınırsız banlanan hesabımı kurtarmak istiyorum bu mümkün mü? 400TL yatırmıştım o hesabıma. Sizce yetkililere ve gerçek yetkililere nasıl ulaşabilirim, çünkü bilet atmamın bir anlamı yok botlar cevaplıyor sürekli oto olarak. Yardımcı olurlar mı acaba yani sadece crackli ses arttırma programı kullandım ve ban sebebi olduğunu da bilmiyordum. Maç onların sisteminde duruyordur herhalde izleyip hile kullanmadığım anlaşılır mı veya hesap belli bir süre açılır mı incelendikten sonra, gerçi sınırsız incelenmeye alınmıştır gibi bir şey denilmişti.

Eki Görüntüle 1343926

Açmazlar hayırlı olsun.

Eki Görüntüle 1343926

Hesap gg.

Açacaklarını pek sanmıyorum. Bot hangi kategoride otomatik yanıtlıyorsa, o kategorinin dışında destek talebi gönder. Otomatik bot cevapladığı için ve kendini anlatamadığını, bu yüzden farklı kategoriye açtığını da belirt.

Hileden yemediysen açarlar. Crackli bir ses programı kullanmanız yasaklanma sebebi olamaz. Umarım bir şekilde gerçek bir insan size yardım eder ve haksız ban yediyseniz kaldırır. Daha önce haksız ban yiyipte kaldırılan bayağı insan gördüm.

İnternet kafede oyuna girdiğim için ban yemiştim, oturmuş olduğum bilgisayar Valorant tarafından cihaz banlıymış ama cihaz banı olmasına rağmen giriş yapılıyordu ve 2.000 TL yatırdığım hesabım bir anda yalan oldu. Neredeyse 80'e yakın bilet oluşturdum ve hepsi otomatik mesaj ile kapatıldı, YouTube üzerinde buna benzer birçok konu mevcut. İnsanlar suçsuz yere para yatırmış olduğu hesaplardan oluyor ve hiçbir şekilde destek verilmiyor. İşin komik tarafı hesabıma giriş sağlayamayınca kız arkadaşımın hesabına girmiştim ve o da banlandı, Riot'un ise bu konuda belirttiği tek şey eğer cihaz banı yediğiniz halde giriş yapabiliyorsanız giriş yaptığınız hesaplarda kapatılır... Çok yazık gerçekten.

Bu durum büyük bir yayıncının başına gelmediği sürece Riot'un bu konuyu ele alacağını asla düşünmüyorum, yapmışlar bir bot ne yazsan hangi kategoriden destek talebi açsan da aynı cevabı verip kapatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı