Çözüldü Valorant başka bir monitör ve değişik bir çözünürlük algılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Triantfolya

Hectopat
CS:GO oynarken hiçbir çözünürlük ya da monitör sorunu yaşamazken VALORANT başka bir monitör algılıyor ve algıladığı "monitör" 1920x1080'i desteklesede ekran ortaya doğru basıklaşıyor, butonların yeri değişiyor (görüntü kayıyor) vs. vs. Valorant'ın Bilet gönder sayfasına girdiğimde "bilet oluştur">"teknik sorun" sitenin cevabı: "bunun için giriş yapmalısın." ancak giriş yap dediğimde her ne kadar beklesemde giriş sayfası gelmiyor sadece yükleniyor.

Ekler:

Ekran görüntüsü 2021-10-25 193201.png
Ekran görüntüsü 2021-10-25 193137.png

Not sanırım başkaları da aynı sorunu yaşamış. Aynı monitör adı VES3700.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynarken hiçbir çözünürlük ya da monitör sorunu yaşamazken VALORANT başka bir monitör algılıyor ve algıladığı "monitör" 1920x1080'i desteklesede ekran ortaya doğru basıklaşıyor, butonların yeri değişiyor (görüntü kayıyor) vs. vs. Valorant'ın Bilet gönder sayfasına girdiğimde "bilet oluştur">"teknik sorun" sitenin cevabı: "bunun için giriş yapmalısın." ancak giriş yap dediğimde her ne kadar beklesemde giriş sayfası gelmiyor sadece yükleniyor.

Ekler:

Eki Görüntüle 1198386Eki Görüntüle 1198387
Not sanırım başkaları da aynı sorunu yaşamış. Aynı monitör adı VES3700.

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Ayarlardan ana monitör olarak belirlermisin kullanmak istediğini. Nasıl düzelttim hatırlamıyorum.

Fotoğraflardaki adımları izleyin.
Not: Bu işlemleri Valorant kapalıyken yapın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    344,4 KB · Görüntüleme: 176
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    231,5 KB · Görüntüleme: 207
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    199,1 KB · Görüntüleme: 187
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png