Valorant başka hesapta ban yedikten sonra ne yapılmalı?

Sedatif

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, kısaca direk giriyorum benim oda arkadaşım yeni açtığı derecesiz hesapta hile denemiş, 1/1 de trol için hileyi de becerememiş mavi ekran yemiş. PC reset atmış sonra normal oyanmış o hesap ban yedi. Sonraki gün hesap açıktı, onda ısınayım dedim oyundan attı perma ban yazıyordu, dedim iyi oldu maine girdim. Baktım o da ban yemiş kafayı yedim. İmmortal 2 bir de hesap nasıl ban yiyor? O hesapta hilenin uzaktan yakından alakası yok, çocukta bilmiyor hesabı neredeyse 2.5 yıllık hesap gitti. Başka hesaptan girdim anakart Allah'tan ban yememiş. Kapattım hemen o da ban yer şimdi. Şu an format atacağım hileyi sildim ama korkuyorum sizce hesaba desteğe yazsam bir gelişme olur mu? Yoksa yeni açıp yoluma mı bakayım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
“Oyundan attı perma ban yazıyordu, dedim iyi oldu maine girdim” bu kısma çok güldüm hocam Allah’ta sizi güldürsün 😁 Perma banda o PC’den girilen tüm hesaplar ban yer hatta valorantın donanım banı sayesinde yeni hesap dahi açsanız o PC ile giremezsiniz mimlenen PC parçasını değiştirmeden. Dua edin böyle bir şey olmamış olsun.

Geri
Yukarı