Valorant başka hesapta donuyor

Doğukan Gökçe

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski bilgisayarımda GTX 1660 ve i5 9400F vardı. O bilgisayarda yasamistim ilk sonra 1 hafta once PC degistim.
Simdiki sistem.
RX 6700XT.
Ryzen 5 7500F.
ASUS Prime A620M-K
16 RAM.
Sistemim DDR5.
Monitor 240Hz.
Aynı sorun simdi de var bence bilgisayardan kaynaklı değil.
Dun arkadasin plat hesaba girdim oyun o kadar akiciydi ki.
Ama kendi hesabımda adamlar peek attigina vurmak imkansız mermilerim donuyor resmen. Goruyorum bu soruna bir care bulun artik. Ya da bilgisi olan biri varsa bilgilendirsin beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eski bilgisayarımda GTX 1660 ve i5 9400F vardı. O bilgisayarda yasamistim ilk sonra 1 hafta once PC degistim.
Simdiki sistem.
RX 6700XT.
Ryzen 5 7500F.
ASUS Prime A620M-K
16 RAM.
Sistemim DDR5.
Monitor 240Hz.
Aynı sorun simdi de var bence bilgisayardan kaynaklı değil.
Dun arkadasin plat hesaba girdim oyun o kadar akiciydi ki.
Ama kendi hesabımda adamlar peek attigina vurmak imkansız mermilerim donuyor resmen. Goruyorum bu soruna bir care bulun artik. Ya da bilgisi olan biri varsa bilgilendirsin beni.
Riot ticket atın.

Oyunun grafik ayarlarıyla ilgili bir durum olabilir mi? Sonuç olarak her bilgisayarın gücü farklı ve grafik ayarlarını ona göre düzenlemek gerekir.

Oyunun grafik ayarlarıyla ilgili bir durum olabilir mi? Sonuç olarak her bilgisayarın gücü farklı ve grafik ayarlarını ona göre düzenlemek gerekir.

Arkadaşın sistemi tüm oyunları 2K ultrada rahat açabilecek seviyede. Benim arkadaşım da bu sorunu alıyordu. Ticket attı, çözümünü anlattılar şu an sorunsuz oynuyor.

Geri
Yukarı