Valorant Battle Pass alınır mı?

Son gün alın bence. Diğer Pass'i daha çok beğenirseniz onu alırsınız bu Pass'i bırakıp.
Valla her battlepasste aynısını yapıyorum. Sabredicem büyük ihtimalle. Fark ettiğim kadarıyla son battlepassler gittikçe güzelleşiyor. İlk önce RGB animasyon özelliğini getirdiler. Şimdi bıçak da animasyonlu. Ses bekliyorum :D

Sizce değer mi? Birkaç videoya baktım şu ana kadarki en iyi Battle Pass diyenler var. Bütün Battle Pass'i bitirmeyi düşünüyorum. İlk defa Battle Pass alacağım için size sorayım dedim. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Ben Battlepass alırsam sadece bıçak için alırım zaten diğer verdiği skinlerin bir anlamı yok.

Ve bıçak konusundan en tatmin edici Battlepass kahverengi siyah karambit benzeri verilen Battlepass idi cidden çok iyiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Battlepass alırsam sadece bıçak için alırım zaten diğer verdiği skinlerin bir anlamı yok.

Ve bıçak konusundan en tatmin edici Battlepass kahverengi siyah karambit benzeri verilen Battlepass idi cidden çok iyiydi.
Delilop silah paketindeki skinleri ve oradaki bıçağı çok beğenmiştim. Ben özellikle bıçak ve yeni siyah skinler için aldım zaten.

Delilop paketi yeniden satışa sunulabilir mi? Bir bilginiz var mı?

Sizce değer mi? Birkaç videoya baktım şu ana kadarki en iyi Battle Pass diyenler var. Bütün Battle Pass'i bitirmeyi düşünüyorum. İlk defa Battle Pass alacağım için size sorayım dedim. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
Güzel.Sherrif skinini ve benzer skinleri beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı