Valorant Battle Pass alınır mı?

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Batlle Pass'i bitirdim. Yani 50. seviyeye 700 XP falan kaldı. 1 el spike girerek biter.
Sizce alınır mı? Aldınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Batlle Pass'i bitirdim. Yani 50. seviyeye 700 XP falan kaldı. 1 el spike girerek biter.
Sizce alınır mı? Aldınız mı?

Yaklaşık 100 liraya denk geliyor herhalde bence alınmaz 100 lira ile güzel oyunlar veya Game Pass alınabilir eğer PS varsa yeni PS Plus'ta alınabilir.

Bu "başka oyun alırım" bakış açısı bir bana mı anlamsız geliyor? Hayır herkes hikayeli oyun oynamıyor ki. Sadece rekabetçi oynayan binlerce insan var. Forumda bile onlarcası var.

Eğer radyanit ihtiyacın varsa al, yoksa skinler pek aman aman güzel değil, gelecek battle pass daha güzel görünüyor.

Bu "başka oyun alırım" bakış açısı bir bana mı anlamsız geliyor? Hayır herkes hikayeli oyun oynamıyor ki. Sadece rekabetçi oynayan binlerce insan var. Forumda bile onlarcası var.

Eğer radyanit ihtiyacın varsa al, yoksa skinler pek aman aman güzel değil, gelecek Battle Pass daha güzel görünüyor.

Steam sadece hikayeli oyun mu satıyor? Hayır! Kişinin zevkine türüne göre binlerce oyun var.

Eğer radyanit ihtiyacın varsa al, yoksa skinler pek aman aman güzel değil, gelecek battle pass daha güzel görünüyor.
İlla hikayeli oyun mu alacak Steam'den? R6 indirimde 30 TL civarı düşüyor ve Valorant'tan kat kat daha iyi.

İlla hikayeli oyun mu alacak Steam'den? R6 indirimde 30 TL civarı düşüyor ve Valorant'tan kat kat daha iyi.
Steam sadece hikayeli oyun mu satıyor? Hayır! Kişinin zevkine türüne göre binlerce oyun var.
Yine ve yine renkler zevkler. R6'yı altın olarak aldım. Arkadaşlarımın ısrarı üzerine almıştım, temel oynanış mekaniği ve grafiği valorant'tan kaliteli olabilir ancak bana göre gram eğlenceli değil. Dediğim gibi herkes bu tarz şeylerden zevk almıyor. Bu çok boş ve saçma bir bakış açısı. Valorant'tan nefret ediyorsunuz anlıyorum. Forumda senden 1000 tane daha var. Valorant'ı gereksiz bulan, ona skin almayı gereksiz bulan vs. vs., ama bu kişinin zevkine kalmış bir şey. Hala bu bakış açısı anlamsız. Steam yaz indirimlerinde oyun almayacağım çünkü ilgim yok hiç bir oyuna şuan.

Yine ve yine renkler zevkler. R6'yı altın olarak aldım. Arkadaşlarımın ısrarı üzerine almıştım, temel oynanış mekaniği ve grafiği Valorant'tan kaliteli olabilir ancak bana göre gram eğlenceli değil. Dediğim gibi herkes bu tarz şeylerden zevk almıyor. Bu çok boş ve saçma bir bakış açısı. Valorant'tan nefret ediyorsunuz anlıyorum. Forumda senden 1000 tane daha var. Valorant'ı gereksiz bulan, ona skin almayı gereksiz bulan vs. vs. Ama bu kişinin zevkine kalmış bir şey. Hala bu bakış açısı anlamsız. Steam yaz indirimlerinde oyun almayacağım çünkü ilgim yok hiçbir oyuna şu an.

Valorant'tan nefret ettiğim yok. Ama tek bir oyunda kalmak sıkıntılı. Evet zevkler diyorsun anlıyorum ama Steam'de yüz binlerce oyun var en az 1 tanesi onun zevkine uyar.

Geri
Yukarı