Valorant Battle Pass kasamamak

yunio youtube

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben altın afet sezonunda Battle Pass açmıştım. Ama o sezon bir nedenden dolayı PC'yi satmak durumunda kaldık ve maalesef Battle Pass'i bayasını kasamadım. Şu an yapabileceğim herhangi bir şey var mı varsa yardim eder misiniz bıçağı oyunda en çok sevdiğim bacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bol bol spike hücum atacaksınız hocam. Zamanım veya durumum müsait değil diyorsanız ücret karşılığı yaptırabilirsiniz sitelerde.

Arkadaşlar ben altın afet sezonunda Battle Pass açmıştım. Ama o sezon bir nedenden dolayı PC'yi satmak durumunda kaldık ve maalesef Battle Pass'i bayasını kasamadım. Şu an yapabileceğim herhangi bir şey var mı varsa yardim eder misiniz bıçağı oyunda en çok sevdiğim bacak.

Dostum yapabileceğin tek şey bilet göndermek.

Dostum bilet gönderdim ama böyle bir şey imkansız diye geçiyorlar.Benim yandığım şey paramı vermem yani hiç bir şey alamadım o sezon sadece phantom skinini alabildim

Dostum bilet gönderdim ama böyle bir şey imkansız diye geçiyorlar. Benim yandığım şey paramı vermem yani hiçbir şey alamadım o sezon sadece Phantom skinini alabildim.

Ölmüşe çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı