Valorant bıçak iade edilir mi?

nomore2k

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yeni gelen setin bıçağını almayı düşünüyorum ama pişman olurum diye de korkuyorum bir yandan. Eğer bıçağı alıp (zaten geliştiremem geliştirilecek seviyesi yok) özel oyunda denesem sonra sevmezsem iade edebiliyor muyum?

Eskidende boyle yaziyordu fakat maclarda kullanip iade edebiliyorduk. Baska anlami olabilir.
Alt kısımdaki bilgide de "Silah kaplamanı kullanır veya geliştirirsen iade edemezsin." yazmışlar. Başka bir anlama geliyorsa da belirtmeleri gerekir.

Alt kısımdaki bilgide de "Silah kaplamanı kullanır veya geliştirirsen iade edemezsin." yazmışlar. Başka bir anlama geliyorsa da belirtmeleri gerekir.
Öyle yazıyor ama iade edlebiliyor.
Merhaba, yeni gelen setin bıçağını almayı düşünüyorum ama pişman olurum diye de korkuyorum bir yandan. Eğer bıçağı alıp (zaten geliştiremem geliştirilecek seviyesi yok) özel oyunda denesem sonra sevmezsem iade edebiliyor muyum?
Hocam bir tane güzel bıçak + 1 tane güzel battle pass bıçağı çok iyi olur canınız sıkıldığında diğerine geçersiniz.

Ben de zamanında CS:GO'da çok skin/bıçak kovaladım. Hevesin bir süre sonra illaki kaçıyor. Kaldı ki bildiğim kadarıyla Valorant'ta satabileceğin bir market de yok. Beni ilgilendirmez tabii ama bence paranı daha güzel bir şey için harca. Yine de istiyorsan keyfini çıkar. :)

Kanka herhangi bir para ödemedim bir sürü çekiliş kazandım aşırı şanslıyım sanırım. Hiç para yatırmadan çekiliş kazana kazana VP biriktirdim şimdi de bıçak alasım var. Çünkü vandal ve Phantom'da skinler var çekilişle kazanıp almıştım :D.

Alt kısımdaki bilgide de "silah kaplamanı kullanır veya geliştirirsen iade edemezsin." yazmışlar. Başka bir anlama geliyorsa da belirtmeleri gerekir.

Hocam bıçağın bir silah kaplaması olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka herhangi bir para ödemedim bir sürü çekiliş kazandım aşırı şanslıyım sanırım. Hiç para yatırmadan çekiliş kazana kazana VP biriktirdim şimdi de bıçak alasım var. Çünkü vandal ve Phantom'da skinler var çekilişle kazanıp almıştım :D.

Hocam bıçağın bir silah kaplaması olduğunu düşünmüyorum.
Bıçak da silah kaplaması olarak geçiyor.

Son düzenleme:
Kullan dediğiniz an iade edemiyorsunuz. En azından iade şartlarında böyle diyor.

Bence başka bir bıçak alsan daha iyi 3550 vp ye tamamla çekilişlerden filan. Keyif meselesi skin olayı bende yitik bıçak var şimdi kelebek ya da karambit bekliyorum. Almışken düzgün bir şey almak daha mantıklı. İade olayı da geliştirir ya da oynarsan iade edemiyorsun diyor. Özel oyunda oynanmış sayılır mı bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı