Valorant bıçak önerisi

Bendekilerden en sıkmayanından en sıkanına doğru sıraladım RGX katana bence hiç sıkmaz.
1 catrina 2 Jett bıçağı 3 yağmacı karambit 4 oni katana 5 xenohunter 6 RGX kelebek.

Çoğu kişi 3500vp üstünde yazmış.
Uzaylı Avcısı Bıçağı (Bayonet)
Asil 2.0 Karambit

Bendekilerden en sıkmayanından en sıkanına doğru sıraladım RGX katana bence hiç sıkmaz.
1 catrina 2 Jett bıçağı 3 yağmacı karambit 4 oni katana 5 xenohunter 6 RGX kelebek.

3500vp olanlarından demiş arkadaş. Oni Katana 5350vp hocam. Dediklerinizde sadece 2-3 tane 3500vplik var.

Son düzenleme:
Çoğu kişi 3500VP üstünde yazmış.
Uzaylı avcısı bıçağı (bayonet)
Asil 2.0 karambit.

3500VP olanlarından demiş arkadaş. Oni katana 5350VP hocam. Dediklerinizde sadece 2-3 tane 3500VPLIk var.

Fiyatlara şimdi baktım bende ruh azabı tırpanda var o da çok güzel ama sıkabilir 3500VP ye Asil Karambit yorunun kelebeği veya özel harekat kelebek alınabilir.

Bu sanirim hellian adlı youtuberin kullandığı bıçak

Sizce Gece Pazarı'ni bekleyeyim mi yoksa mağazada ki yağmacı hançeri mi alayım? Size göre hareket edeceğim.
oyun icinde herhangi bir skin alip gelistirmezsen ve poligon dahil hicbir oyuna girmezsen valorant 14 gun icinde iade etmene hak taniyor ve sadece 1 kereliğine hesapta kullandigin gelistirdigin bir skin varsa 14 gun icinde onu da iade edebiliyosun

Geri
Yukarı