Çözüldü Valorant bir anda atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Valorant 1-2 saatte bir anda oyundan atıyor, tam atarken SS almıştım, kullanım değerleri bu şekilde.

1657113699431.png

sistemim aşağıdadır.
1650.
10105F.
16 GB RAM.

Sadece Valorant'ta oluyor, RDR2 ve Cyberpunk gibi ağır oyunlarda hiç yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Valorant 1-2 saatte bir anda oyundan atıyor, tam atarken SS almıştım, kullanım değerleri bu şekilde.

Eki Görüntüle 1443016

sistemim aşağıdadır.
1650.
10105F.
16 GB RAM.

Sadece Valorant'ta oluyor, RDR2 ve Cyberpunk gibi ağır oyunlarda hiç yaşamadım.

Hocam Valorant'a ticket atın onlar yardımcı olur böyle konularda setup gibi bir şey yükletiyorlar sanırım emin değilim ama sorunu çözüme kavuşturuyorlar detaylı olarak yazarsanız Valorant tickete.
Antivirüs ile alakalı olacağını sanmıyorum, hem Kaspersky'de oyun modu var. Oyun dosyalarını doğrulama gibi bir şey varsa yapar mısın?

Hocam virüs algılayıp kapatabiliyor. Bilmiyorum ama bende de oluyordu ancak programı kapattım ve sorun düzeldi.

Hocam deneyeceğim ama hiç sanmıyorum çünkü Valorant kapanmıyor, bugda kalıyor oyun siyah ekran oluyor veya donuyor bir anda oyun gidiyor.

Antivirüs var BitDefender kullanıyorum hocam bırakırım tabii ki ama alakası nedir? Arkadaşımda da aynı av var.

Hocam bir yerde gördüğüm çözümü önereyim.
Ayarlarda uygulamalar kısmından Riot Vanguard'ı bulun ve kaldırın tekrar oyuna girin yeniden yüklenecektir o zaman düzelir.

Hocam deneyeceğim ama hiç sanmıyorum çünkü Valorant kapanmıyor, bugda kalıyor oyun siyah ekran oluyor veya donuyor bir anda oyun gidiyor.
Kapanırken hata veriyor mu? yoksa direk mi kapanıyor?

Antivirüs ile alakalı olacağını sanmıyorum, hem Kaspersky'de oyun modu var. Oyun dosyalarını doğrulama gibi bir şey varsa yapar mısın?

BitDefender üzerinde oyun modu var peki onu açıp denemeli miyim? Valorant'a mail atsam mı acaba? Yardım etmezler gibi ama fayda var.

Kapanırken hata veriyor mu? Yoksa direkt mi kapanıyor?

Hata vermeden oyun donuyor sonra Alt Tab atmaya çalışırken Valorant siyah ekran oluyor, donanımsal bir sorun olduğunu da sanmıyorum çünkü ağır oyunlarda bile olmazken Valorant'ta olması çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı