Valorant birden açılmamaya başladı

İşletim sistemi
Windows 10

Gumli05

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1070 Laptop
İşlemci
Intel Core i7 7700HQ
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 4-5 gün önce Valorant oynarken hiçbir sıkıntı yoktu ama ertesi gün oyuna girmeye çalıştığımda oyun açılmıyordu ve benden bilgisayarımı yeniden başlatmamı istiyordu. Bilgisayarımı ne kadar yeniden başlatırsam başlatayım oyun açılmamaya devam ediyordu. Riot Games'e bilet gönderdim ve dediklerini yaptım ancak çok geç cevap verdikleri için buraya geldim. Yaptığım şeyler şunlar:
Öncelikle istedikleri kayıtları kendilerine gönderdim.

Daha sonra 185.40.65.1 ve 162.249.79.1 IP'leri üzerinde test yaptım ve testin ekran görüntülerini kendilerine yolladım. Aynı ekran görüntüleri burada da mevcut eklerde.

Bende Kaspersky uygulaması yüklüydü benden kaldırmamı istediler ve dedikleri gibi kaldırdım.

DNS adresimi dedikleri üzere 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yaptım.

IPv6'yı devre dışı bırakmamı ve ardından tam onarım yapmamı söylediler ve IPv6'yı devre dışı bıraktıktan sonra tam onarım nasıl olduğunu bilmediğim için onu yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde bilette onarım aracı linki paylaşırlar.

Buradan Windows veya Mac için(hangisini kullanıyorsanız) indirin.

Programa girince hangi oyun için olduğunu sorar. Valorant seçip devam ederseniz tam onarıma başlar.

Genelde bilette onarım aracı linki paylaşırlar.

Buradan Windows veya Mac için(hangisini kullanıyorsanız) indirin.

Programa girince hangi oyun için olduğunu sorar. Valorant seçip devam ederseniz tam onarıma başlar.

Bana bu uygulamadan bahsetmediler veya linkini de bırakmadılar. Ve uygulama bana hangi oyun olduğunu da sormadı. Sitede sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmamı söylüyor ancak sağ tıkladığımda "Yönetici olarak çalıştır" butonu çıkmıyor.

Ekran görüntüsü 2022-03-14 155555.png

Yönetici olarak çalıştırmazsan eğer program açılınca altta seçenek çıkar, oradan yapabilirsin. Ayrıca açılınca hangi oyuna dair olduğunu soruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı