Valorant boyutu 504 GB gözüküyor

caseyyy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, neredeyse her bilgisayarda Program ekle veya kaldır'da Valorant'ın olması gerektiğinden çok daha fazla, gerçek olamayacak, komik bir alan kapladığını biliyorum. Sizin bilgisayarınızda Valorant boyutu ne kadar?
Benim 512 GB alana sahip bilgisayarımda Valorant'ın kapladığı alan 504 GB :D

1615976824316.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, neredeyse her bilgisayarda Program ekle veya kaldır'da Valorant'ın olması gerektiğinden çok daha fazla, gerçek olamayacak, komik bir alan kapladığını biliyorum. Sizin bilgisayarınızda Valorant boyutu ne kadar?

Eki Görüntüle 926590
Bana kalırsa bir bug veya sorun var sizde. Bende 14 GB.

Selamlar, neredeyse her bilgisayarda program ekle veya kaldır'da Valorant'ın olması gerektiğinden çok daha fazla, gerçek olamayacak, komik bir alan kapladığını biliyorum. Sizin bilgisayarınızda Valorant boyutu ne kadar?

Eki Görüntüle 926590

Bir Denetim Masası'ndan ya da oyunu indirdiğin programdan bakar mısın Valorant boyutuna.

Eki Görüntüle 926590

Gerçekten Valorant olduğuna emin miyiz? 😅

Selamlar, neredeyse her bilgisayarda program ekle veya kaldır'da Valorant'ın olması gerektiğinden çok daha fazla, gerçek olamayacak, komik bir alan kapladığını biliyorum. Sizin bilgisayarınızda Valorant boyutu ne kadar?

Eki Görüntüle 926590

Bende de GTA IV 166968908942890 FPS gösteriyordu Game bar da.

Geri
Yukarı