Valorant bozdu mu?

Valorant smurf konusunda hala bir şey yapamıyor smurfler çok baydı artık Gold eloda takılıyorum takımıma smurf geliyor karşıya da bir tane smurf geliyor ikisinin savaşını izliyorum smurfun aimine çıktığım gibi tek yiyorum zaten. Ha bu arada boşa ban yedim diyenlerin %10'u haklıdır sadece %90'ı sallıyor siz hiç suçluyum diyen suçlu gördünüz mü?

Hocam Riot smurflere karşı olmadığını söylüyor zaten, açıklamalarına göre smurf olsa bile senin oynayışına göre karşıya geliyormuş ki pek inanmıyorum bana da bazen benden iyi adamlar geliyor.

Overwatch ve CS:GO çakması oyun zaten. Haksız yere ban yiyenlerin bazıları hile kullanmış olabilir ama kullanmayıp ban yiyenler de var. En güzeli r6. ne hile var ne de durduk yere ban yiyorsun. Miss.

Hocam haksız ban yiyenler haklı olabiliyor. Bir arkadaşımda Valorant'tan ban yedi hiçbir şekilde hile kullanmadı.

Oyun çıkalı daha yeni 1 yıl oldu. Gittikçe gelişecektir bence.Optimizasyon,koşarak vurma gibi sorunları var. İstediğimiz skinleri anında alamama,derecelide kick ve mola,map seçme gibi eksikleri var.Umarım yavaş yavaş düzeltilir.

Overwatch ve CS:GO çakması oyun zaten. Haksız yere ban yiyenlerin bazıları hile kullanmış olabilir ama kullanmayıp ban yiyenler de var. En güzeli r6. ne hile var ne de durduk yere ban yiyorsun. Miss.

R6'da daha geçen gün takımıma hile geldiği için reportlamama rağmen puan düştüm ve geri verilmedi ama sen bilirsin yine.

Benim arkadaşım da ban yedi. 350 TL yatırmıştı oyuna.

Hocam Valorant benim gözümde hep çöp bir oyun olarak kalacak. Yok büyüymüş yok cartmuş curtmuş CS'de arkama bir flash attırıyorum longu açıyorum onun zevki yeter. Yok buna bas büyü yap buna bas şunu yap R6 mı oynuyoruz diye sorguluyorum bazen.

Toplarsa toplasın (ki bence toplayamayacak) benim gözümde hep CS:GO'nun arkasındaki çöp olacak. Ayrıca optimizasyonu da leş. 3060 ile bile 200-250FPS'yi göremiyorum. (linçleneceğim muhtemelen.)

Hocam evet optimizasyon iğrenç ötesi ama 8 Haziran'da optimizasyon getireceklermiş hadi bakalım umarım çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı