Çözüldü Valorant "bu kod senin sunucunda geçerli değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TheGear

Hectopat
Selam arkadaşlar Trendyol üzerinden 1250 Valorant puan satın aldım. Oyun içinde bu kodu girmeye çalıştığımda "bu kod senin sunucunda geçerli değil hatası alıyorum" destek birimlerine ticket attım ancak geri dönüşleri uzun süreceğinden burada konu açmak istedim. Konuyla alakalı bilgisi olan var mı acaba?

Çözüm
Çözdüm evet Valorant desteğe ticket atarak düzeltmesini istiyorsun yetkililerin. Başka türlü çözümü olmuyormuş.
Selam arkadaşlar Trendyol üzerinden 1250 Valorant puan satın aldım. Oyun içinde bu kodu girmeye çalıştığımda "bu kod senin sunucunda geçerli değil hatası alıyorum" destek birimlerine ticket attım ancak geri dönüşleri uzun süreceğinden burada konu açmak istedim. Konuyla alakalı bilgisi olan var mı acaba?
Abi nasil ticket attin?

Arkadaşım sana nasıl çözüm buldular niye yazmıyorsun.

Geri
Yukarı