Çözüldü Valorant "bu özelliği kullanmak için desteklenen bir oyun gereklidir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguz sasi

Hectopat
Makaleler
1
Durduk yere bu hatayı vermeye başladı. GeForce Experience'tan renk ayarı yaparak oynadığım için oyun filtresini açmak istiyorum fakat bu hatayı veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

1624658361207.png

Edit:
Mevcut Geforce Experience'i silip, daha eski bir sürümün kurdum. Sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Bende de öyle diyor. Umarım desteği kalkmamıştır oyun çok soluk duruyor😭

Oyunda RHU filtresi açıldığında hile gibi oyundaki flaşlardan etkilenmiyosunuz uzun süredir olan bu bugdan sonra desteği kaldırıldı ger gelecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an onun çözümüne bakıyordum. Ben de aynı sorunla karşılaştım.
Oyunda RHU filtresi açıldığında hile gibi oyundaki flaşlardan etkilenmiyosunuz uzun süredir olan bu bugdan sonra desteği kaldırıldı ger gelecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun Filtresi ile Flash bug'ın olabileceğini düşünmüyorum.
Mevcut Geforce Experience'i silip, daha eski bir sürümünü kurun. Ben böyle çözdüm.
Bir önceki Eski sürüm ile denedim ama olmuyor yine.

Son düzenleme:
kusura bakmayın ama ne zaman gelecek veya bir çözümü çıktı mı ? biraz hortlattım makaleyi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı