Valorant "bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım" hatası

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Defalarca yeniden başlattım, silip yükledim, Vanguard'ı silip kurdum fakat hala oyuna giriş yapamıyorum. Başka bir hata alıyordum Windows 7 güncellemesini yaptım düzeldi. Şu an bu hatayı alıyorum. Sistemim Pentium E6500, R7 240, 4 GB RAM.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de vardı. Sağ altta Vanguard açıktı ancak her seferinde yeniden başlatmalısın yazısı ile karşılaşıyordum. Görev yöneticisinden hizmetler sekmesine gelerek vgc'yi bul sonra başlat de. Oyuna böylece giriş yapabiliyorum ama vgc tekrar duruyor. Tekrar girmek için ise aynı şeyi yapmak gerekiyor. Ben şahsen böyle çözdüm umarım yardımcı olabilirim. Normalde bu işlemi her seferinde yapmana gerek yok hizmetleri açıp vgc'nin özellikler sekmesinden "Elle" yazan kısmı "Otomatik" yapınca düzeliyor olması gerek. Bende işe yaramamıştı söyleyeyim dedim.

Reis onu nereden otomatik yapıyorsun ayrıntılı anlatır mısın başka birisi görürse oda anlatırsa sevinirim.

Kanka, gir sol alttaki 'aramak için buraya yazın' kısmına. Oraya hizmetler yaz çıkar.
Orada herhangi bir alana tıklayıp "vgc" yazdın mı karşına çıkıyor. "vgc"ye sağ tıkla, özellikler de ve orada elle denen bir kısım var, onu otomatik yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı