Valorant çalınan hesabı kurtarmak

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Merhabalar. Bir arkadaşımın Valorant hesabı çalındı. İlk maili ve diğer tüm kişisel bilgileri (doğum tarihinden son açılan ajana) bize ait. Riot Destek sayfasından hesap kurtarma ticket'ı gönderdik bildiğimiz tüm bilgileri girerek. Tabii gönderirken başka bir hesaptan ve başka bir mail ile gönderdik. Gönderdikten birkaç dakika sonra mail adresine biletini aldık diye bir mesaj geldi. Oradaki bilet numarasının üzerindeki linke girdiğimizde "Böyle bir sayfa yok" tarzı bir yazı çıkıyor. Hesabımdan biletlerim bölümüne girip baktığımda da bir bilet gözükmüyor. Bir şeyi yanlış yapmış olabilir miyiz? Daha önceden hesabı çalınan ve geri alan varsa olay nasıl işliyor anlatabilirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme: Ticket'a yanıt aldım. İşlemleri başlattılar.
Güncelleme 2: Hesabı geri aldım. Çalan kişi ile ilgili en kısa zamanda işlemleri başlatacağım. Herkese yardımları için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım bu zat hesabı tekrar geri alamaz. Zaten öyle bir durum mümkün değil gibi görünüyor. Sağlıcakla kalın!
Umarım bu zat hesabı tekrar geri alamaz. Zaten öyle bir durum mümkün değil gibi görünüyor.
Dediğim başıma geldi. Support maili benim başka bir mailim ile değiştirmiş olmasına rağmen hesabı geri kendine aldı. Maili ve şifreyi değiştirdi. Böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor? Şifreyi değiştirmiştim.

@lAlpertunga Siber Suçlara gitmeli miyim sizce? Gidersem Riot'un iletişim numarasına ulaşabilirler mi? Ticket'a 4-5 tane mesaj gönderdim 30 dk'dır geri dönmedi destek. Yarım saat önce teşekkür ettim diye kapattı mı acaba anlamadım...

Son düzenleme:
Güncelleme: Ticket'a yanıt aldım. İşlemleri başlattılar.
Güncelleme 2: Hesabı geri aldım. Çalan kişi ile ilgili en kısa zamanda işlemleri başlatacağım. Herkese yardımları için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım bu zat hesabı tekrar geri alamaz. Zaten öyle bir durum mümkün değil gibi görünüyor. Sağlıcakla kalın!

Dediğim başıma geldi. Support maili benim başka bir mailim ile değiştirmiş olmasına rağmen hesabı geri kendine aldı. Maili ve şifreyi değiştirdi. Böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor? Şifreyi değiştirmiştim.

@lAlpertunga siber suçlara gitmeli miyim sizce? Gidersem Riot'un iletişim numarasına ulaşabilirler mi? Ticket'a 4-5 tane mesaj gönderdim 30 Dk'dır geri dönmedi destek. Yarım saat önce teşekkür ettim diye kapattı mı acaba anlamadım...

Hocam bu kadar kısa sürede nasıl geri döndüler tickete hallettin imkansız bu kadar 1 gün içinde yapmaları her şeyi ona şaşırdım ben. Yani dediğini şöyle çözebilirsin, riota ticket atarsın kendi bilgisayar IP adresinden hariç başka IP'lere yasaklar. Ben bir keresinde öyle yapmıştım. Ama dediğim gibi 1 günde desteğe bilet atıp çözüme ulaşmaz orada bir yanlışlık vardır. Normal halinde bile 24 saatte bir dönüyorlar ticket geri dönüşüne.
Keza şöyle Riot'un asıl destek ofisi TR dışında olduğu için çok bir sonuca ulaşacağını sanmıyorum, ve Riot account panelinden girdiğin de o çıkış yapmadığı sürece panelden atmıyor giriş yapılan hesabıda bilgin olsun.

Hocam bu kadar kısa sürede nasıl geri döndüler tickete hallettin imkansız bu kadar 1 gün içinde yapmaları her şeyi ona şaşırdım ben. Yani dediğini şöyle çözebilirsin, riota ticket atarsın kendi bilgisayar IP adresinden hariç başka IP'lere yasaklar. Ben bir keresinde öyle yapmıştım. Ama dediğim gibi 1 günde desteğe bilet atıp çözüme ulaşmaz orada bir yanlışlık vardır. Normal halinde bile 24 saatte bir dönüyorlar ticket geri dönüşüne.
Keza şöyle Riot'un asıl destek ofisi TR dışında olduğu için çok bir sonuca ulaşacağını sanmıyorum, ve Riot account panelinden girdiğin de o çıkış yapmadığı sürece panelden atmıyor giriş yapılan hesabıda bilgin olsun.
Aptal herif sekmeyi kapatmış, hesabı geri aldık. Sağolun yardımlarınız için.

Reis aynısı başıma geldi ticket attım bekliyorum her şeyi cevapladım hala endişeliyim ya sonuç nasıl oldu ?
Selamlar. Sonuç başarılı, hesabı geri aldım. Desteğe hesabı geri aldıktan sonra Riot Hesap Yönetimi'ndeki tüm oturumları kapatmasını söyleyin yoksa tekrar geri alabiliyor. Yani Riot Hesap Yönetimi sayfasını çalan kişi açık bıraktıysa geri alma ihtimali çok yüksek. Ben öyle bir durum yaşadım. Geri aldı ve tekrar 1 hafta ticket'a cevap bekledim. Dediğimi söylemeyi unutmazsan tekrar geri alamayacaktır. Bol şans şimdiden.

Selamlar. Sonuç başarılı, hesabı geri aldım. Desteğe hesabı geri aldıktan sonra Riot Hesap Yönetimi'ndeki tüm oturumları kapatmasını söyleyin yoksa tekrar geri alabiliyor. Yani Riot Hesap Yönetimi sayfasını çalan kişi açık bıraktıysa geri alma ihtimali çok yüksek. Ben öyle bir durum yaşadım. Geri aldı ve tekrar 1 hafta ticket'a cevap bekledim. Dediğimi söylemeyi unutmazsan tekrar geri alamayacaktır. Bol şans şimdiden.
12 soru cevapladım gönderdim dün hala cevap yok korkuyorum ya o kadar para yatırdık ne zaman geri dönüş yaparlar sizce ?

12 soru cevapladım gönderdim dün hala cevap yok korkuyorum ya o kadar para yatırdık ne zaman geri dönüş yaparlar sizce ?
Pandemi dolayısıyla gecikmeler yaşanabiliyor benim işlemlerimin tamamlanması 10 günü almıştı sizin daha kısa da sürebilir daha uzun da bilemiyorum. Sabırla bekleyin, yardımcı olacaklardır.

Geri
Yukarı