Valorant classic skin alınır mı?

Bu zevk ve bütçe meselesi. Bize soruyorsan inanıyorum ki bütçen oyunlara nadiren para yatırabileceğin bir durumda. Kendin için rahatça para harcayamıyorsan alma. Ha yok, paran var, skini beğeniyorsun. Alabilirsin.
Valorant hesabıma 7300 vp yatırdım. Sadece bu vp yi en iyi şekilde değerlendirmeyi amaçlıyorum 🤔 Gereksiz skin alıp sonradan pişman olmamak için tavsiye almakta bence fayda var :)

Gereksiz skin alıp sonradan pişman olmamak için tavsiye almakta bence fayda var
Paran varsa, gereksiz skin diye bir şey yok. Dediğim gibi, olay tamamen kendine rahatça para harcayıp harcayamamakta. Vandal'da ve Phantom'da 5er tane skinim var. İkisinde de sık kullandığım iki skin haricinde diğer skinleri kullanmıyorum bile. Aldığıma pişman mıyım peki? Hayır, vaktinde hoşuma gitti. Aldım, kullandım, daha sonra asıl sık kullandığım skin olan Asil'e geri döndüm. Diğerlerini canım sıkıldıkça hala alıyorum. Alıp sonradan beğenmediğim skin olmadı mı? O da oldu, hala arada arkdaşlarım istediğinde takar oyun içinde onlara atarım o beğenmediğim skinleri :). Ama dediğim gibi gözüm harcadığım 80-100 lirada kalmıyor çünkü bir iki ayda bir attığım 80 lira gözüme batmayacak kadar ekonomik özgürlüğüm var. Bu mevzu tamamen ama tammamen rahatça harcayıp harcayağamadığında.

Geri
Yukarı