Valorant Phantom skin alınır mı?

Corporal

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Valorant'a biliyorsunuz ki gaia seti geldi dün. Gaia Phantom çok hoşuma gitti ama Phantom'da 2 tane Skin'im var diğer silahlara da skin almak istiyorum ama bir silaha da çok para vermek istemiyorum ne yapmam lazım hoşuma gitti fikirlerinizi alabilir miyim?

Valorant'ta skinleri çok pahalı tanesi 350TL geçti alacaksan paket al fiyatı bilmiyorum ama sana kalmış. 2 kere düşün buna ihtiyacım var mi diye paran varsa ve dara düşmeyeceksen al. Ben artık Valorant için para harcamıyorum onun yerine direkt oyun alıyorum oyun içi içerik almak yerine. Mesela bende Phantom da 2 Battle Pass skini var 1 tane champions var çıktığından beri champions oynuyorum 2 yıl oldu herhalde.

Alma. İkinci veya üçüncü vandal-Phantom yerine Guardian bulldog Marshall sheriff gibi eco çalabileceğin silahlara skin almalısın.

Gaia Phantom kısa vadede sıkacak bir skin illahi Phantom alacağım diyorsan başka bir şey almalısın.

Selam arkadaşlar. Valorant'a biliyorsunuz ki gaia seti geldi dün. Gaia Phantom çok hoşuma gitti ama Phantom'da 2 tane Skin'im var diğer silahlara da skin almak istiyorum ama bir silaha da çok para vermek istemiyorum ne yapmam lazım hoşuma gitti fikirlerinizi alabilir miyim?
Gaia phantom güzel değil ve phantomda zaten 2 skinin varmış. Spectre, Guardian, Bulldog, Sherrif gibi Eco roundlarda iyi gidecek skinler alabilirsin. Phantom ve Vandala çok skin alma sıkılırsın.

Geri
Yukarı