Valorant çözülemeyen ping hatası

Hawslyy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Valorant'ta oldukça yüksek ping alıyorum ve bu cidden can sıkıcı 😤 internetin yanında da oynasam (internet oturma odasında olduğu için Laptop'ımı odaya taşımam gerekiyor) uzakta da oynasam hep "ortalamanın üstünde ping " veya "ağ sorunu" gibi hatalar ekranımın sağ üstünde yer alıyor hatta dün asla stabil çekmeyen Xiaomi Repeater'ımı Laptop'daki QoS ayarı ile düzelttim ve 10 pinglerde oynuyordum ama bugün durum aynı olmuyor maalesef buna karşı modemde veya repeater da hatta laptop da hangi ayarları yapmalıyım kısacası çözümü nedir yanıtlarınız altın değerindedir şimdiden çok sağ olun.😁🙏

Merhaba dostlar, Valorant'ta oldukça yüksek ping alıyorum ve bu cidden can sıkıcı 😤 internetin yanında da oynasam (internet oturma odasında olduğu için Laptop'ımı odaya taşımam gerekiyor) uzakta da oynasam hep "ortalamanın üstünde ping " veya "ağ sorunu" gibi hatalar ekranımın sağ üstünde yer alıyor hatta dün asla stabil çekmeyen Xiaomi Repeater'ımı Laptop'daki QoS ayarı ile düzelttim ve 10 pinglerde oynuyordum ama bugün durum aynı olmuyor maalesef buna karşı modemde veya repeater da hatta laptop da hangi ayarları yapmalıyım kısacası çözümü nedir yanıtlarınız altın değerindedir şimdiden çok sağ olun.😁🙏
Kaç kişi interneti kullanıyor oyunu oynarken pinge sebep olabilir bu durum.

Daha garibi normalde 1-2 Mbps zor çeken Repeater'ım şu anda iyi değerler alıyor almasınada yine ping var maalesef.

resim_2024-01-22_234926324.png

Kaç kişi interneti kullanıyor oyunu oynarken pinge sebep olabilir bu durum.

Yani toplasam 2 telefon veya 3 telefon oysa çok da bir işlem yok cihazlarda (oyun indirme vs)

Son düzenleme:
Daha garibi normalde 1-2 Mbps zor çeken Repeater'ım şu anda iyi değerler alıyor almasınada yine ping var maalesef.

Eki Görüntüle 2093458

Yani toplasam 2 telefon veya 3 telefon oysa çok da bir işlem yok cihazlarda (oyun indirme vs)
Bu görsele göre bufferboad sorunun var QoS ayarından özellikle uploadı biraz düşürüp dene. Deneyerek en uygunu bulman lazım. Ping değerlerin 9 37 400 değilde hepsi 9'a yakın olduğunda o ayarda kal. Bu arada kablolu kullanman en sağlıklısı wifide bu sorunlar hep olur.

Bu görsele göre bufferboad sorunun var QoS ayarından özellikle uploadı biraz düşürüp dene. Deneyerek en uygunu bulman lazım. Ping değerlerin 9 37 400 değil de hepsi 9'a yakın olduğunda o ayarda kal. Bu arada kablolu kullanman en sağlıklısı Wi-Fi'de bu sorunlar hep olur.

Sağ olun hocam dediklerinizi yapacağım 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı