Valorant çözünürlük değişmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rexenge

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben kapalı betadayken Valorant'ı oynadım ve o zamanlar kullandığım ekranım 1440x900'du sonra oyunu sildim sonra ekranımı değiştirdim ve Valorant'ı şimdi tekrar yükledim ve oyunu açınca oyun eski çözünürlükteydi. Ben yenisini girince ekranın çeyreğini görüyor ve onayla yazısı çıkıyordu alt + Tab yapınca düzeldi ve onayla dedim ama çözünürlük hala 1440x900'dü ve değişmemişti ayrıca masaüstü çözünürlüğümde 1440x900 olmuştu. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba ben kapalı betadayken Valorant'ı oynadım ve o zamanlar kullandığım ekranım 1440x900'du sonra oyunu sildim sonra ekranımı değiştirdim ve Valorant'ı şimdi tekrar yükledim ve oyunu açınca oyun eski çözünürlükteydi. Ben yenisini girince ekranın çeyreğini görüyor ve onayla yazısı çıkıyordu alt + Tab yapınca düzeldi ve onayla dedim ama çözünürlük hala 1440x900'dü ve değişmemişti ayrıca masaüstü çözünürlüğümde 1440x900 olmuştu. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Oyun pencereli veya tam ekran pencereli olabilir oyunu tam ekrana alıp deneyiniz olmadıysa appdata klasöründen oyunun ayarlarını bularak elle pixelini ayarlayabilirsiniz sorunu cözemediyseniz geri dönüş yapın detaylıca anlatırım şu an telefondayım.

Oyun pencereli veya tam ekran pencereli olabilir oyunu tam ekrana alıp deneyiniz olmadıysa appdata klasöründen oyunun ayarlarını bularak elle pixelini ayarlayabilirsiniz sorunu cözemediyseniz geri dönüş yapın detaylıca anlatırım şu an telefondayım.

Cevabınız için teşekkür ederim. Oyun zaten tam ekranda ve appdatadan da birçok kez denedim oradan ayarladıktan sonra oyuna girince orası tekrar değişiyor.

Çözünürlük değiştirmek kolay. Hangi ekran kartı markasını kullanıyorsanız ( Amd, Nvdia denetim masasına girin) Özel çözünürlük oluşturun kaçaxkaç olmasını istiyorsanız ve bilgisayarınızın hz değerini girin ve oluşturun. Oyun kapalıyken görüntü ayarlarından o özel çözünürlüğü seçin sonra oyuna girin otomatik sizin ayarladığınız çözünürlükle değişecektir. Olmazsa oyun ayarlarından görüntü bölümün de sizin oluşturduğunuz özel çözünürlük çıkacaktır. Onu seçip oynayabilirsiniz :)

Geri
Yukarı