Valorant çok izlekli görselleştirme görünmüyor

Edwin

Kilopat
Yer
İzmit
Merhaba, ekran kartımı Intel Arc A770 ile değiştirdiğimden beri Valorant'ta çok izlekli görselleştirme görünmüyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. En son formatlayıp her şeyi sıfırdan kurdum sonuç yine aynı. BIOS son sürüm. Ekran kartı Driver'ı son sürüm. Anakart Chipset'i son sürüm. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Sistem:

CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz.
Motherboard: MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi
RAM: G.Skill 16 GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3200MHz CL16.
GPU: Intel Arc A770 16 GB'le.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ekran kartımı Intel Arc A770 ile değiştirdiğimden beri Valorant'ta çok izlekli görselleştirme görünmüyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. En son formatlayıp her şeyi sıfırdan kurdum sonuç yine aynı. BIOS son sürüm. Ekran kartı Driver'ı son sürüm. Anakart Chipset'i son sürüm. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Sistem:

CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz.
Motherboard: MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi
RAM: G.Skill 16 GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3200MHz CL16.
GPU: Intel Arc A770 16 GB'le.

BIOS'tan SMT, SVM gibi sanallaştırma seçeneklerini açtınız mı? Açıl değilse açın.

Eğer gene sonuç alamazsanız Arc GPU kullanan birkaç kullanıcı sizinle aynı sorunu yaşadıklarını belirtmişler. Destekle iletişime geçmek dışında seçeneğiniz kalmıyor.

BIOS'tan SMT, SVM gibi sanallaştırma seçeneklerini açtınız mı? Açıl değilse açın.

Eğer gene sonuç alamazsanız Arc GPU kullanan birkaç kullanıcı sizinle aynı sorunu yaşadıklarını belirtmişler. Destekle iletişime geçmek dışında seçeneğiniz kalmıyor.
Evet her şey açık. Önceki ekran kartımla sorunsuz çalışıyordu. Şu an aktif olarak Intel'in discord serverındayım. Altı aydır çözüme ulaştıramamışlar. Sorun Valorant'ın ekran kartı vram'ini 1 GB olarak algılamasıymış. Yeni gelen driver'ı da yükledim sorun çözülmedi. Şimdi Valorant'ın desteğine yazacağım bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı