Valorant çok izlekli görselleştirme bulunmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lamelo

Hectopat
Merhaba benim sistemim i5 9400F ve GTX 1660 Super ve bende Valorant'da çok izlekli görselleştirme bulunmuyor. Ama ekran kartı driverları falan her şey güncel fakat çıkmıyor bunun sebebi nedir diğer PC'lerde Valorant'da ayarlarda çıkıyor ama bende çıkmıyor. Bunun nedenini bilen yazarsa çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

@HiJuniO7R Bana bir şey söylemenize gerek yok. İnternet üzerinde okuduğum birkaç mesaja göre (resmi Riot açıklaması değil) minimum 8 çekirdek işlemci ve 6 GB VRAM gerekiyormuş. Bunun yanı sıra 3950X gibi işlemcilerde de bu ayarın gözükmeme durumlarıyla karşılaşan olmuş.

Bazı AMD kullanıcıları BIOS üzerinde SMT etkinleştirerek sorunu çözebilmiş. Bu durumda konu sahibi AMD işlemci kullanmadığı için Windows'u son sürüme güncellemesi dışında verebileceğimiz bir tavsiye yok gibi gözüküyor.

Merhaba benim sistemim i5 9400F ve GTX 1660 Super ve bende Valorant'da çok izlekli görselleştirme bulunmuyor. Ama ekran kartı driverları falan her şey güncel fakat çıkmıyor bunun sebebi nedir diğer PC'lerde Valorant'da ayarlarda çıkıyor ama bende çıkmıyor. Bunun nedenini bilen yazarsa çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

Çözüm bulundu mu?

Geri
Yukarı