Valorant Config ayarları nasıl olmalı?

İşletim sistemi
Windows 10
1035G1, 4 GB 2666MHz RAM kullanıyorum. G1 dahili ekran kartı var. Valorant cfg ayarlarını çok düşüğe çekmiştim kasıyordu. Yüksekte daha iyi ama yine kasıyor. Cfg ayarları nasıl olmalı? Valorant cfg ayarları bilgisayarın değil.

1035G1, 4 GB 2666MHz RAM kullanıyorum. G1 dahili ekran kartı var. Valorant cfg ayarlarını çok düşüğe çekmiştim kasıyordu. Yüksekte daha iyi ama yine kasıyor. Cfg ayarları nasıl olmalı? Valorant cfg ayarları bilgisayarın değil.

Hocam Valorant'ın çözünürlüğünü düşürün FPS artabilir ama Config'i bilmem.

Bir kere Windows10 kullanıyorsan bir de 4 GB RAM'in varsa, o 4 GB RAM'den de g1'e bellek veriyorsa tamam her şey çok normal. Senin bir adet 8 ya da 4 GB RAM takviyesi yapman lazım. O kasmalar RAM kaynaklı cfg'ile çözülecek iş değil.

Bir kere Windows10 kullanıyorsan bir de 4 GB RAM'in varsa, o 4 GB RAM'den de g1'e bellek veriyorsa tamam her şey çok normal. Senin bir adet 8 ya da 4 GB RAM takviyesi yapman lazım. O kasmalar RAM kaynaklı cfg'ile çözülecek iş değil.
Hocam evet biliyorum ama maalesef RAM ekleyemem. 3 ay sonra laptop alacağım. Ve ailem şuanda gerek yok biraz dayan dediler. O yüzden elimden geldiğince ayar düşürmeye çalışıyorum. Şuanda 40 70 arası alıyorum. 50 altına düşünce sıkıntı olmaya başlıyor. CFG ayarlarını o yüzden istedim. Bilginiz varsa cfg ayarlarıyla yardım eder misiniz?

Siz hiç ellemeyin olduğu gibi kalsın sadece görüntüyü bulanıklaştırıyor. Am illa düşüreceğim diyorsan 75 iyi.

Var ama çok değil görüntüyu çok bozuyor ama 75 aşağısı alınmaz. GTA SA oluyor grafikler.
Anladım teşekkürler. Şuanda yaptım 3 ay idare ederim böyle aşırı kötü değil. Zaten bu tarz grafiklere alışkınım. 4:3 yaptım 40 100 fps alıyorum. Düşman görünce 40 alıyorum. Bazen drop yiyorum onlar hariç tabi.

Geri
Yukarı