Valorant Crosshair garip görünüyor

İşletim sistemi
Windows 10

LabaTo

Decapat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir,Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, hellian adlı bir yayıncıyla Crosshair ayarlarımız aynı. Fakat onunki daha narin gözüküyor. Sebebi nedir, öyle yapabilir miyim?

Not: Çözünürlükle alakası yok. 1080p mi bilmiyorum fakat benim monitör 2560x1440 ve o ayarda denediğimde de, 1920x1080 yaptığımda da garip gözüküyor ve aynısı olmuyor.

Ek bırakıyorum. Küçük olan onun, büyük olan benim.

hellian.PNG
benimki.PNG

Merhaba, hellian adlı bir yayıncıyla Crosshair ayarlarımız aynı. Fakat onunki daha narin gözüküyor. Sebebi nedir, öyle yapabilir miyim?

Not: Çözünürlükle alakası yok. 1080p mi bilmiyorum fakat benim monitör 2560x1440 ve o ayarda denediğimde de, 1920x1080 yaptığımda da garip gözüküyor ve aynısı olmuyor.

Ek bırakıyorum. Küçük olan onun, büyük olan benim.

Eki Görüntüle 1129972Eki Görüntüle 1129968
Belki izlediğin yayıncının kullandığı çözünürlük farklıdır. Ufak düzenlemeler ile bence aynısını yapablirsin.

Belki izlediğin yayıncının kullandığı çözünürlük farklıdır. Ufak düzenlemeler ile bence aynısını yapablirsin.

Yok hocam düşürsem iyice kafam kadar oluyor yükseltsemde minnak bir şey oluyor ve asla aynısı olmuyor
1628267512767.png

Hocam şimdi farkettim bende bu böyle ayarlı ve başka seçenek yok. Ondan dolayı olabilir mi?
Renk dokusu düşük.
NVIDIA Ayarlarından mı bahsediyorsunuz?

Geri
Yukarı