Valorant değerleri nasıl?

AsilTÜRK

Decipat
Ping olduğu için oynayamadım fazla. Sadece ısınmasına bakayım dedim. Görsel bırakıyorum. Hoparlör kısmı metal, dokununca el yakıyordu. Fazla mı sizce bu sıcaklık?

IMG_20230530_192052.jpg

Hocam NVIDIA ayarlarıyla hiç uğraşmadım yardımcı olursanız baştan aşağı değiştirmek isterim.

NVIDIA ayarlarına bulaşmana gerek yok. Valorant'ın genel ayarlarında FPS kısıtlama mevcut zaten. 144e sabitleyebilirsiniz fakat input lag gibi bir şey yapıyor sanırım ama ben bir şey fark edeceğini sanmıyorum.

Casper Excalibur. Hoparlör üstü ızgara el yakıyordu hocam dokununca metal olduğu için olabilir mi?
Yakar hocam normaldir, alev almayan laptop görmedim ben :D

FPS'yi NVIDIA ayarlarından 60 FPS sabitle çünkü ısı deger çok yüksek Valorant için
AAA, tek oyunculu bir oyun değil bu. Cihaz 400 FPS verirken 60'a sabitlemesini önermeniz saçma.

Sıcaklıklarda sorun yok. Gene de düşürmek istersen ekran yenileme hızının biraz üstüne sabitleyebilirsin. 144Hz ise 180 FPS gibi. 240 ise 300 gibi.

AAA, tek oyunculu bir oyun değil bu. Cihaz 400 FPS verirken 60'a sabitlemesini önermeniz saçma.

Sıcaklıklarda sorun yok. Gene de düşürmek istersen ekran yenileme hızının biraz üstüne sabitleyebilirsin. 144Hz ise 180 FPS gibi. 240 ise 300 gibi.
Nasıl sabitleyebilirim hocam bunu da söyleseniz keşke :D

Geri
Yukarı