Valorant delipop almak mantıklı mı?

yiğit321321

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 2170 VP mi ne pek hatırlamıyorum Delipop Vandal aldım. Arkadaşlarıma dedim şey dediler, kanka o kadar skin varken neden onu aldın dediler. Sizce doğru mu söylüyorlar?

Zevk meselesi bu iş bence sesi falan güzel ben de almıştım sonrasında sıkıldım. Kaos öncesi vandal gelince marketime daha önce hiç iade yapmadığım için delipopu iade edip kaos öncesini aldım çok memnunum bence en güzel vandal skini.

Arkadaşlar, ben 2170 VP mi ne pek hatırlamıyorum Delipop Vandal aldım. Arkadaşlarıma dedim şey dediler, kanka o kadar skin varken neden onu aldın dediler. Sizce doğru mu söylüyorlar?
Hayır yanlış söylüyorlar delipop da gayet güzel bir kaplama insanın kendi zevki aldırış etmeyin hevesinizi kırmaya çalışıyorlar.

Delipop vandal ile hiç oynayamıyorum nedense psikolojik bir şey biliyorum ama hissi çok kötü Rankım Yüce 3 şuan.

arkadaşların kudurmuş boş ver onları bende de var çok güzel skin, ayrıca böyle şeyler zevk meselesidir. Sen başkalarının düşüncelerini önemseme, kendin beğeniyorsan iş bitmiştir

Yeni konular

Geri
Yukarı