Valorant demir 3'ten çıkamıyorum

5'li girmeyi önermiyorum hele ki rank atlamak için giriyorsanız çünkü bir yerden sonra o arkadaşlığın verdiği ortam ile birlikte troll troll oynamaya başlanıyor. Kötü bir şey değil eğlenceli oluyor ama rank kasacak olursanız büyük ihtimalle kaybedersiniz.
O sizin arkadaş çevreniz hocam. Herkes böyleymiş gibi yazmışsınız.

Yazılanlara kulak asma kral. Belli ki oyun bilgin az ve bu gayet doğal. Senin tek ihtiyacın olan şey pratik. Bol bol oyunu oyna ve daha faydalı olsun istersen internetten oyun ile ilgili tonla video var bunları referans alarak oynayabilirsin. Bazı karakterlerde bazı mapler de öyle hareketler var ki oyun içerisinde bulunduğunuz eloda direkt olarak size bir kaç round garanti ediyor. Sürekli yapmanız bir işe yaramayacağı için birden çok bilgi ile oyuna girmeniz lazım ki karşı taraf sizi tahmin edememeli. Bunun için uygun karakterlerden birisi OMEN. Kesinlikle OMEN oynayarak ve videolar izleyerek rank atlayacağına inanıyorum. Bu oyun böyle bir şey işte kime sorsan kendi rankının adamı değil. Gold aslında gold değil immo aslında immo değil. Herkes "Gold'um ama aslında Dia3üm arkadaşlarla giriyoruz ben taşıyorum onları" diyor halbuki oyun içerisinde adam vurmaktan çok skill yani yetenek kullanımın daha önemli olduğunu, bu oyunun diğer fps oyunları gibi sadece aim'e daya olmadığını anlatmamız bayağı bir zaman alıyor. Çok yüksek rank maçlarına veya turnuva maçlarına bile bakman bu durumu anlaman için yeterli. Kimse benim aimim iyi diyip kafasına göre oynamıyor. Yetenek kullanımını öğrenmen lazım ve bu hemen olacak bir şey değil. Her karekteri oyna her karakteri bil ki karşına o karakter geldiğinde neler yapabileceğini kestirebilmen lazım ve buna göre pozisyon alman lazım. Oyun bilgisi oyun bilgisi oyun bilgisi. Vurduğun headshot olsun kral ^^

Yeni konular

Geri
Yukarı