Valorant demir rankdan çıkamıyorum

Yaz tatilide geliyor, aim labde antrenman yap. Ölüm Maçı gir bende senin gibiydim bi aralar bronzda kalmıştım ama sonra çıktım.

Valorant'ı bir ara bayağı oynayip bronz olmustum. Sonra biraz biraktim sezon sifirlandi vs bir geldim, demir 1'im ilk basta demir 3'e ciktim. Sonra kotu oynamaya baslayip(isteyerek kotu degil bayağı aim vb herse sifirlandi gibi) demir 1'e geri dustum, o zamandan beri kda sifirlandigindan dolayı acayip kotu takimlar geliyor. 30'ye 1 olum yaptığım Mac'i bile kaybettik. Simdi demir 1'den yukari cikamiyorum.
Hocam demirden çıkamıyorsanız sorunu kendinizde aramalısınız. Belli düzeyde (10-15 saat) fps oyunu oynayan insanlar bile en kötü ihtimal 2 haftada falan demirden çıkarlar.

Yani biraz pratik ve aim çalışması gerekiyor. Ben de ilk zamanlarda kötüydüm, 1 2 hafta training yaptım bot vurdum sadece ölüm maçı girip kafa sıkmaya çalıştım silverdan plat a geldim. Sonra bıraktım tabii, valorant oynanmaz xD

Saçmalık. Bugün immo ve radilerin %90'ı CS'den geçme. Elmas ve platların yarısı eskiden CS'yi en az 200-300 saat oynamış insanlar.

İstediğim noktaya sıkmıyor hiç nasıl bir saçmalık asıl onda patladım ben. One tap atanlar, nasıl atıyor asla crosshaira gitmiyorsa mer mi? Ne yapıyor, sapmayı mı hesaplıyor ateş etmeden önce? %30-35 HS Rate'i olan insanlar ateş etmeden önce "hımm, bu sefer mermi Cross'un %3 sağına gidecek ben biraz sola çekeyim." falan mı diyor sanıyorsun. Düşük rank kötü aim bahanesi bu.

Ben Valorant'ı 2-3 gün oynamışımdır, dereceli veya bomba kurmalı oynamadım bile, sadece ölüm maçı oynadım. Düşük rank kötü aim bahanesi değil yani :D
"Ben mükemmelim" demiyorum, zaten FPS oyunlarını çok oynamam(Wolfteam vardı işte artık yok).

Demek istediğim "mermi çoğunlukla istediğim yere gitmiyor" sorun tam anlamıyla bende olsa CS:GO için de aynısını derdim. Sadece CS:GO'daki "AK-47" silahında Valorant'ın aim hissiyatını yaşıyorum, bende çoğunlukla M4 kullanırdım en rahatı o.

Valorant'ı bir ara bayağı oynayip bronz olmustum. Sonra biraz biraktim sezon sifirlandi vs bir geldim, demir 1'im ilk basta demir 3'e ciktim. Sonra kotu oynamaya baslayip(isteyerek kotu degil bayağı aim vb herse sifirlandi gibi) demir 1'e geri dustum, o zamandan beri kda sifirlandigindan dolayı acayip kotu takimlar geliyor. 30'ye 1 olum yaptığım Mac'i bile kaybettik. Simdi demir 1'den yukari cikamiyorum.

Yardım edebilirim;)
Yardım edebilirim;)

Ben altın 2 90 puandan gümüş 2 70 puana düştüm. Bırakın oynamayın.

Sürekli poligon ve DM at ben ilk başladığımda hiç oynayamıyordum bunları yaptıkça aim gelişti fakat bronz 2 de takıldım arkadaşlarımın biri Gold'un bir üstü ne olduğunu bilmiyorum diyeri de immo benim aimimin bronz elo aimi olduğunu düşünmyorlar biraz da laptoptan oynadığım için oynayamıyorum ekran çok küçük adamların kafaları gözükmüyor. Buna rağmen DM de sürekli ilk 3'teyin maçlarda en az 20 vuruyorum fakat TR server toxic dolu olduğu için satıyor oyundan çıkıyor. Frankfurt denedim ingilizcem yok kazanıyoruz fakat info alamıyorumda veremiyorumda. Bu sebeple Frankfurt'u da bıraktım. Fare almam gerek ilk önce fare al benim farem şu an 125Hz 1600DPI kablosuz ve IPS yok gibi sert dönüşler yapamıyorum fare aldıktan sonra DM ve poligon kas gerisi gelir ben günde 1-2 saat oynayarak ilk güne göre bayağı geliştirdim Aim Lab falan girme oyunu oyna bu aimini daha fazla geliştirir. Bir de şu ekran Hz mevzusu önemli ancak 1. planda senin aiminin ve oyun bilginin iyi olması.

Bak şöyle söyleyeyim ben şahsen hiçbir zaman bronzdan yukarı olmadım hep bronzdaydım. Yaklaşık pc kullanalı 1,5 yıl oldu ve hala durum böyle. Lol gibi moba oyunlar deneyebilirsin. Ama ben ilk başta sadece rekabetçi veya online oyun oynardım ancak kendimi "Tek kişilik" hikaye/souls-like/Açık dünya oyunlarında buldum. Bence bunları bi dene. Pc'in günümüz standartlarına göre ortalamanın altındaysa bilemem. Pcni yenilemen veye direk baştan alman gerekebilir. Ancak Türkiye şartları malum. Sen araştır ama illa sana göre bişey çıkar. Hem daha yeni bi pc kullanıcısı isen gelişirsin. Arkadaşlarınla oynamayı dene ama hatrı sayılır zamandır bu işin içindeysen rekabetçi oyunlar pek senlik değil gibi. Boşuna kendini üzmeye değmez. Oyunlar bunun için değil eğlenmen içindir. Sıkma canını

Bu Valorant'ta rank kasmaya çalışanları anlamıyorum. Kardeşim oyununu oyna işte niye takıyorsun "demire bronza". Eğlenmek için oyna. İster Radiant ol eline bir şey geçmeyecek. CS:GO olsa anlarım. Çünkü sonda falan kasa düşürüyor. İnsanlar oradan fena para kazanabiliyor. Ama Valorant boş oyun. Oyuncuya da bir yararı yok. Sadece Riot para kazanıyor oyunucunun eline bir şey geçmiyor.

Arkadaşımın biri Gold ve onunla giremiyoruz hesabında skinler falan var yani smurf hesap açmakta istemiyor bu sebeple rank kasmam gerek.

Arkadaşımın biri Gold ve onunla giremiyoruz hesabında skinler falan var yani smurf hesap açmakta istemiyor bu sebeple rank kasmam gerek.
Seninle arada oynamak için smurf açmıyorsa, sal o arkadaşı. :D Daha goldken hesabıma neredeyse 1500 liradan fazla yatırmış olmama rağmen, demir arkadaşlarımla oynamak için gidip smurfe giriyordum. Hesaptan tamamen vazgeçmesin, seni silvera çıkartana kadar seninle oynarken smurf hesapla oynasın. Bunu yapmıyorsa, dediğim gibi sal o arkadaşı.

Yeni konular

Geri
Yukarı