Valorant dereceli maçlarda sürekli kaybediyorum

sienaxrd

Femtopat
Daha fazla  
Normalde plat 2'ye kadar çıkmıştım fakat her ne olduysa plat 2 olduktan sonra girdiğim tüm maçlarda kaybetmeye başladım. En son 13 kere üst üste kaybetmiştim. Çoğunluğunda 20+ vuruyorum. Sizce ne yaparsam yeniden maç kazanabilirim?

Frankfurt ve Londra sunucularında giriyorum.

Normalde plat 2'ye kadar çıkmıştım fakat her ne olduysa plat 2 olduktan sonra girdiğim tüm maçlarda kaybetmeye başladım. En son 13 kere üst üste kaybetmiştim. Çoğunluğunda 20+ vuruyorum. Sizce ne yaparsam yeniden maç kazanabilirim?

Frankfurt ve Londra sunucularında giriyorum.

Takım bulabilirsiniz. Oyun map vs bilgilerinizi geliştirebilirsiniz. Muhtemelen takım iyi oynamıyor.

Herşey kill değil. Belki de baitliyorsunuzdur. Entry oynuyorsanız bırakın biraz başkaları oynasın , belki daha farklı bir karakterle daha iyi işler yapabilirsin.

Her şey kill değil. Belki de baitliyorsunuzdur. Entry oynuyorsanız bırakın biraz başkaları oynasın, belki daha farklı bir karakterle daha iyi işler yapabilirsin.

Entry oynamıyorum bazen oynuyorum çoğunlukla Omen Skye Astra Sage Kayo Cypher oynuyorum bir de çok nadiren baitliyorum çoğunlukla takımda ilk ölen ben oluyorum.

Entry oynamıyorum bazen oynuyorum çoğunlukla Omen Skye Astra Sage Kayo Cypher oynuyorum bir de çok nadiren baitliyorum çoğunlukla takımda ilk ölen ben oluyorum.
Belki de sadece şanssızlıktır kaybetmen. Saldırıda ilk siz ölmeyin. Smoke , Sage , Skye gibi karakterler lazım. Bir round bir maçı getirebilir :)

Bir de çok iyi ingilizceniz yoksa kazanmak(toxiclenerek) için İstanbul serveri tercih edebilirsin çünkü ana dilinde verdiğin info çok daha güzel olur.

Geri
Yukarı