Valorant destek süreci

yigitpro83

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar valoranta HWID ban yedim attım desteğe de yazdım. Dedilerki 3 ay bekliceksin dediler ama ben 5 tane bilet gönderdim. Biri 1 ay 2 tanesi de 17 günlük biri 5 günlük biride 6 günlük bunların hepsini topladım 75 gün beklemişim. Benim sorum ise şu hepsini toplayarakk mı kalkcak banım yoksa sadece 1 aylık biletimi mi saycak? Onu merak ediyorum. Söylerseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar valoranta HWID ban yedim attım desteğe de yazdım. Dedilerki 3 ay bekliceksin dediler ama ben 5 tane bilet gönderdim. Biri 1 ay 2 tanesi de 17 günlük biri 5 günlük biride 6 günlük bunların hepsini topladım 75 gün beklemişim. Benim sorum ise şu hepsini toplayarakk mı kalkcak banım yoksa sadece 1 aylık biletimi mi saycak? Onu merak ediyorum. Söylerseniz çok sevinirim.

Destek talebini tekrar atarsan daha çok beklersin, en son attığını 1 hafta içerisinde okurlar.

Aldığın yasaklamanın attığın destek talebinin sayısı ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Ceza sana ne zaman verildiyse o zaman ceza süresi başlar. Ayrıca bir destek talebi oluşturduktan sonra talebinize yanıt gelmediyse aynı konuda başka bir bilet göndermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı