Valorant DM'de iyi oynayabiliyorken derecelide kötü oynamak neden olur?

Promos

Hectopat
Evet arkadaşlar her DM girdiğimde 1.ci oluyorum dia adamları bile kesebiliyorum fakat rankedda Silver adamlara bile ölüyorum. Movement ile ilgili sorun olsaydı DM'de ölmezdim diye düşünüyorum ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mental, dm ile competitive maçların sonuç olarak bir farkı var. Dmde sonuncu olsan bile bir geri dönüşü olmayacak öte yandan derecelide kaybedersen rank düşeceksin. Yani compda adam gördügünde ctrl basıp taramaya başlarken dmde çok daha hesaplı ve mantıklı oynuyorsun.

Valorant'dan çok anlamam ama DM de vuruyorsaniz aiminiz iyidir muhtemelen haritada konum alma doğru zamanda oynama konusunda sorun yaşıyorsunuzdur Game sense denilen şeyin eksikliği YouTube'da muhtemelen videosu vardır.

DM'de sadece adam vurmayı düşünüyorken ranked'da adamların nerede olabileceği, takımın ekonomik durumu, T'de site seçimi, CT'de rotate atma, vs. şeyler de düşünüyorsunuz (ki düşünmelisiniz de). Özellikle sentinel veya controller main iseniz aim dışı bayağı bi düşünme oluyor. Yani gayet de normal aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı