Valorant bazen iyi bazen kötü oynamak nasıl düzeltilir?

ImPc

Centipat
Daha fazla  
Normalde çok iyi oynama ama şu son günlerde çok iyi oynamaya başlamıştım ilk maçlarımdan bile fena oynamıyordum ama bugün çok kötü oynamaya başladım yine sabit bir şekilde ve düzenli olarak iyi oynamak istiyorum. Ne yapmalıyım? Ve stabil nasıl oynayabilirim?

Normalde çok iyi oynama ama şu son günlerde çok iyi oynamaya başlamıştım ilk maçlarımdan bile fena oynamıyordum ama bugün çok kötü oynamaya başladım yine sabit bir şekilde ve düzenli olarak iyi oynamak istiyorum. Ne yapmalıyım? Ve stabil nasıl oynayabilirim?
Daha çok oynamak ve daha çok antrenman yapmak.

Öncelikle yeterli sistem ve ekipmanınız olmalı ve boş zamanınız.

Bunlar var ise;
Poligon çalışıp oyun mekaniklerini öğrenin.
Aim alırken en çok zorlandığınız hareketleri çalışın. (yüksek bir yerden atladıktan sonra hizalama, koşarken durup ateş etmeye başlama vb)
Oyun içinde takım ile iletişim kurun doğru yeteneği doğru yerde kullanın.(flash atıp kör ettikten sonra baitlemeyin mesela.)
Bol bol DM atın sherrıf ya da Guardian ile oynarsanız silahlar tek tek sıktığı için kafaya odaklanırsınız ve aiminiz gelişir.

Geri
Yukarı