Çözüldü Valorant "doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hasan011

Decapat
Daha fazla  
Lütfen artık yardımcı olun Valorant vb. tüm FPS oyunlarında aynı sıkıntıyı alıyorum. Şimdiden yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Anlamadım yardımcı olur musun?

Şimdi senin işlemcinin dahili bir ekran kartı var. Oyuna girerken onunla değil, RX580 ile girmen lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da ki gibi yap.

Şimdi senin işlemcinin dahili bir ekran kartı var. Oyuna girerken onunla değil, RX580 ile girmen lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video da ki gibi yap.

AMD ekran kartlarında doku filtreleme diye bir seçenek var. Performans yaptım, bakalım düzeldi mi?
Sizin dediğnizi de yaptım ayrıca.

AMD ekran kartlarında doku filtreleme diye bir seçenek var performans yaptım bakalım düzeldimi.
Sizin dediğnizide yaptımm ayrıca.

Düzeldi mi yani?

Bu video ki gibi yapacaksın.

Düzeldi mi yani?

Bu video ki gibi yapacaksın.

Virüs programını kapattım düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı