Valorant donup kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

sweden meatball

Decapat
Daha fazla  
RAM
oloy 8x2gb 3200mhz 16cl
Ekran kartı
amd r7 240
Anakart
msi a320m a pro
İşlemci
ryzen 3 1200
Valorant'ı açıyorum bilgisayarımın ne kadar süre açık olduğu önemli değil yeni açılmış olsa da 6 saattir açık olsa da Valorant'ı ilk defa çalıştırdığımda birkaç el oynadıktan sonra donup kalıyor olmadık yerde. Hiçbir kısayolla oyunu kapatamıyorum. Bilgisayarın güç tuşuna basarak kapatmak durumunda kalıyorum. Tekrar bilgisayarı açıp Valorant'ı çalıştırdığımda ise bir problem olmuyor oyunu normal şekilde oynayabiliyorum. Sorun nedir görüşünü belirtmek isteyen olursa teşekkür ederim şimdiden.

bendede aynı sorun var volarnta giriyorum 1. oyuna giriyorum bir kaç el attıktan sonra donup kalıyor. ama discord veya oyun içi sesler geliyor ama ekran donup kalıyor bende reset cekiyorum düzeliyor yardım edermisiniz. bundan bir kaç gün önce bütüm sistemi söküp temizledim ondan olabilirmi??

Bende de aynı sorun var volarnta giriyorum 1. oyuna giriyorum birkaç el attıktan sonra donup kalıyor. Ama Discord veya oyun içi sesler geliyor ama ekran donup kalıyor bende reset cekiyorum düzeliyor yardım eder misiniz? Bundan birkaç gün önce bütüm sistemi söküp temizledim ondan olabilir mi?

Dediklerimi uygula. Yapamaz ise mailden iletisime geçebilirsin.

Dediklerimi uygula. Yapamaz ise mailden iletisime geçebilirsin.
onu yaptım yine olmadı
driveri kaldırdım windows updateden indirdim yine olmadı driver boosterdan yptım yiine olmadı
bir kaç kişidede aynı sıkıntı varmış güncelleme ile ilgili diyorlar
yine oldu. doğru düzgün bir oyun oynayamıyoruz yardım edin
Valorant'ı açıyorum bilgisayarımın ne kadar süre açık olduğu önemli değil yeni açılmış olsa da 6 saattir açık olsa da Valorant'ı ilk defa çalıştırdığımda birkaç el oynadıktan sonra donup kalıyor olmadık yerde. Hiçbir kısayolla oyunu kapatamıyorum. Bilgisayarın güç tuşuna basarak kapatmak durumunda kalıyorum. Tekrar bilgisayarı açıp Valorant'ı çalıştırdığımda ise bir problem olmuyor oyunu normal şekilde oynayabiliyorum. Sorun nedir görüşünü belirtmek isteyen olursa teşekkür ederim şimdiden.
aynısı bendede oluyor

Son düzenleme:
Ben de aynı sorundan maruzum ve dedikleri gibi sesler vs geliyor. Laptop kullanıyorum ve ekran kartım Nvidia AMD driver olayını yapamam. Nasıl çözebilriim

Sorunun tek kaynağı driverlarda. Windows'un yüklediği driverda artık işe yaramıyor. Bende bu siteden stabil çalışan bir driver buldum. Bununlada deneyip geri dönüş yapar mısınız buraya.
Link: AMD Radeon R7 240 Sürücü v.21.3.1 v.21.3.1 için Windows 10 64-bit yükleme ücretsiz

Ben R7 200 kullanıyorum. Aynı sorunu yaşıyorum, bu driveri indirmeden önce R7 200'ü silmeli miyim?
Fazla bu konulara hakim değilim özür diliyorum.

Aynı ekran kartı bende de var aynı sorunu yaşıyorum aynısı

Geri
Yukarı