Valorant dünyada en hızlı belayı attım

Ben niye aglayayim adam Gold eloda Odin ile ace atti diye? At bakalim rankini gorelim, umarim bu sezonda Immortal olmaktan falan bahsetmiyorsundur kudurursun diye. Eğer öyleyse acınacak haldesiniz çünkü.

Ben niye ağlayayım Gold eloda Odin ile ace attı mı? Yazdığınız mesajlardan anlaşılıyor. Adam gitmiş aceini atmış. Odin'e karşı bu kadar önyargınız varsa Riot'a ticket atabilirsinizki ben bunu 3 ay önce yaptım. Takan var mı tabii ki yok. O yüzden oyunda güçlü olan silahı kullanmak aşağılanacak bir şey değildir ve bu konuya yazanlar Odin diye adamı aşağılamış. Nası bir forum burası böyle?

Arkadaşlar, 2 saniyede bela attım. İsteyenler izleyebilir, iyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Raund başında Raze ile 9 saniyede ACE atan ben. ;/

1617625714695.png

Ben niye ağlayayım Gold eloda Odin ile ace attı mı? Yazdığınız mesajlardan anlaşılıyor. Adam gitmiş aceini atmış. Odin'e karşı bu kadar önyargınız varsa Riot'a ticket atabilirsinizki ben bunu 3 ay önce yaptım. Takan var mı tabii ki yok. O yüzden oyunda güçlü olan silahı kullanmak aşağılanacak bir şey değildir ve bu konuya yazanlar Odin diye adamı aşağılamış. Nası bir forum burası böyle?
Asagilanacak bir sey degil diyorsunuz, nasil bir forum burasi diyorsunuz ondan sonra gelip milletin rankiyla dalga geciyorsunuz. Ustelik rankinizla ovunecek seviyede bile degilsiniz. Kendinizle celisiyorsunuz, konusmaya gerek yok.

Ayrica insanlar odin kullaniyor diye asagilamiyor ki :D Odin ile xx saniyede ace attim diye konu acarsaniz bu ovunmek olur ve ovunulecek bir sey degil bu.

Asagilanacak bir şey degil diyorsunuz, nasıl bir forum burasi diyorsunuz ondan sonra gelip milletin rankiyla dalga geciyorsunuz. Ustelik rankinizla ovunecek seviyede bile degilsiniz. Kendinizle celisiyorsunuz, konusmaya gerek yok.

Ayrica insanlar Odin kullaniyor diye asagilamiyor ki :D Odin ile XX saniyede ace attim diye konu acarsaniz bu ovunmek olur ve ovunulecek bir şey degil bu.

Aynen kardeşim benim haklısınız aynen.

Geri
Yukarı