Valorant düşük elo için karakter tavsiyesi

CodCom

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Herkese selam, iyi akşamlar. Bayramınız mübarek olsun.

ilk öncelikle FPS oyunlarıyla aram pek yok iyileştirmeye çalışıyorum ve Valorant'a başladım. 3 aydır aralıksız Valorant oynamaktayım ve bronz II kümedeyim.

Oyunu öğrenene kadar ve kingdom kredisi biriktirene kadar Sage ve Raze ile oynadım. Dereceli kümeye geçince chamber ve clove ile oynamaya başladım gören oyunumu beğeniyor. Bu iki oyun tarzına yakın bir karakter oynamak istiyorum derecelide yeni oynayanlara önerebileceğiniz şampiyon var mı?

şimdiden cevabınız için teşekkürler.

herkese selam, iyi akşamlar. Bayramınız mübarek olsun.

ilk öncelikle FPS oyunlarıyla aram pek yok iyileştirmeye çalışıyorum ve Valorant'a başladım. 3 aydır aralıksız Valorant oynamaktayım ve bronz II kümedeyim.

Oyunu öğrenene kadar ve kingdom kredisi biriktirene kadar Sage ve Raze ile oynadım. Dereceli kümeye geçince chamber ve clove ile oynamaya başladım gören oyunumu beğeniyor. Bu iki oyun tarzına yakın bir karakter oynamak istiyorum derecelide yeni oynayanlara önerebileceğiniz şampiyon var mı?

şimdiden cevabınız için teşekkürler.

Hocam karakterleriniz ile pek bağı yok ancak Reyna'ya alışabilir iseniz aimde iyi olduktan sonra kimse önünüzde duramaz.

Hocam karakterleriniz ile pek bağı yok ancak Reyna'ya alışabilir iseniz aimde iyi olduktan sonra kimse önünüzde duramaz.
Hocam ULTI'ye tam alışamadım. Bu yüzden başarılı değilim karakterde. Daha farklı önerebiliceğiniz bir karakter var mı?

Smurf degılsen reyna dıye bır sey yok. İyi aim esıt degıldır reyna. Ne zaman girsem su basıt mantık yuzunden ınstalock reynalar havada ucusuyor.
Smurf değilim tek hesap sahibiyim. Sizin bana önerebiliceğiniz bir karakter var mı?

Skye ve Omen deneyebılırsın. Omen biraz zorlayabilir.
Başka önerebiliceğiniz bir karakter var mı? Gekko nasıldır?

Hocam ULTI'ye tam alışamadım. Bu yüzden başarılı değilim karakterde. Daha farklı önerebiliceğiniz bir karakter var mı?

Smurf değilim tek hesap sahibiyim. Sizin bana önerebiliceğiniz bir karakter var mı?

Başka önerebiliceğiniz bir karakter var mı? Gekko nasıldır?
Gekko, biraz daha üst ranklarda oynanır ben genellikle böyle gördüm altın ranklarına eriştiğinde oynayabilirsin. Mantığı seni rekabetçi oyunlara yeni başladığın için zorlayabilir. Skye'dan şaşma bence bir süre mainin bile yapabilirsin.

Eklemeyi unutmuşum, Yoru da olabilir belki, flasha o ranklarda geç tepki verildiği ve fakeler çok fazla yeniliyor.

Hangisi daha çok ilgini çekiyorsa (yani sana en yakın gelen hangisiyse) o karakteri oyna ve mümkün olduğunca sadece o karakterle oynamaya çalış, mesela ben Neon'dan Clove'a geçmeye çalışınca ilk başta alışamamıştım.

Geri
Yukarı