Valorant düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Öncelikle hepinize iyi günler. Dün ikindi saatlerinde Valorant oynadım. Her şey normaldi. Ama akşam girdiğimde FPS'in çok düştüğünü fark ettim. Daha sonra diğer oyunlara baktım. CS:GO'da biraz FPS düşüşü vardı. Daha sonra Aim Lab'a girdim ve orada da FPS çok düşmüştü. Laptop kullanıcısıyım. Fanda veya herhangi bir parçada problem yoktu. Bu akşam girdiğimde ise yine aynı problemi gördüm. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam kısaca bir sistem özelliklerinizden bahsedebilir misiniz?

Technopat üyesi olarak çok zekiyiz ve sistemini tahmin edeceğim. Artık sisteminizi yazsanız güzel olur sıkmaya başladı.

Technopat üyesi olarak çok zekiyiz ve sistemini tahmin edeceğim. Artık sisteminizi yazsanız güzel olur sıkmaya başladı.
İşin komik tarafı modların bunları onaylaması. Arkadaş adam sistemi yazmamış biz doğaüstü varlık değiliz. Nasıl bir tavsiye vermemizi bekliyorlar?

Öncelikle hepinize iyi günler. Dün ikindi saatlerinde Valorant oynadım. Her şey normaldi. Ama akşam girdiğimde FPS'in çok düştüğünü fark ettim. Daha sonra diğer oyunlara baktım. CS:GO'da biraz FPS düşüşü vardı. Daha sonra Aim Lab'a girdim ve orada da FPS çok düşmüştü. Laptop kullanıcısıyım. Fanda veya herhangi bir parçada problem yoktu. Bu akşam girdiğimde ise yine aynı problemi gördüm. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Güncelleme ile düştüğünü söylemişti bir yayıncı.

Arkadaşlar sistemi yazmadığım için özür dilerim sistem özelikleri ile alakalı olmadığını düşünüyorum çünkü birden olan bir şey.

@GameX Sorunu kendin bulabilirsin o zaman. Hiç bir bilgi vermeden nasıl bulabiliriz sorunu? Kahin değiliz biz.

@GameX sorunu kendin bulabilirsin o zaman. hiçbir bilgi vermeden nasıl bulabiliriz sorunu? Kahin değiliz biz.

Tamam teşekkürler.
Hocam monitörüm bozulduğu için eski laptopu kullanıyorum onunda sistemini tam olarak bilmiyorum. 100 civarı FPS alıyordu. Biraz oyuna girdim daha sonra babam için yazıcıdan birkaç belge çıkarıp oyuna geri girdim ve FPS çok düşüktü daha sonra tamamen kapattım. Bugün tekrar girdiğimde ise yine FPS çok düşüktü bunun neden kaynaklı olabileceğini soruyorum sadece.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı