Valorant durduk yere ban atıyor

onlyf1ear

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bugün Valorant oynarken durduk yere kalıcı uzaklaştırma aldım ama kesinlikle 3.parti yazılım kullanmadım. Ne yapabilirim, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir bileti sakince tüm detayları ile düzgün bir dil ile yaz ve cevap bekle. Etirelik yapıp birden fazla bilet açma hile vs açmadıysan geri açılır merak etme.

Kimse ben suçluyum demez belli ki bir şey yaptın yasaklandın önceki çocuk ben yazılım mühendisiyim neden hile açayım demişti sonradan itiraf etti seninde itiraf etmeni bekleyecegiz.

Kimse ben suçluyum demez belli ki bir şey yaptın yasaklandın önceki çocuk ben yazılım mühendisiyim neden hile açayım demişti sonradan itiraf etti seninde itiraf etmeni bekleyecegiz.
Kanka adamın hile açıp açmaması veya neden açtığı seni ilgilendirmez. Eğer fikrin varsa adamın sorusuna cevap ver yoksa bişey yazma.

Hile kullanmadım zaten 1 2 haftadır oynamıyordum bugün gireyim dedim sonra bir anda uzaklaştırma aldım

Kanka adamın hile açıp açmaması seni veya neden açtığı seni ilgilendirmez. Eğer fikrin varsa adamın sorusuna cevap ver yoksa bir şey yazma.

Senin fikrin varsa cevabını bekliyorum yoksa yazma bana.

Hile kullanmadım zaten 1 2 haftadır oynamıyordum bugün gireyim dedim sonra bir anda uzaklaştırma aldım.

Ceza yiyecegimi bile bile diyecegim çok duyduk bu lafları yalan söylemeyi bırakmalısınız hatalı oldugunu düşünüyorsan destege yaz forumdakiler yardım edemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı