Valorant DX 10 hatası

Vuenx

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ı oynamayı çok istiyorum arkadaşlarım oynuyor ben izliyorum ama yükleyince DX 10 hatası veriyor. Laptopumda yeni laptop fiyatları çok pahalı acaba bu hatayı düzeltme şansımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ı oynamayı çok istiyorum arkadaşlarım oynuyor ben izliyorum ama yükleyince DX 10 hatası veriyor. Laptopumda yeni laptop fiyatları çok pahalı acaba bu hatayı düzeltme şansımız var mı?
Ekran kartı modeliniz nedir yeni model diyorsunuz ama tam model öğrenebilir miyim?

Ekran kartın DX sürümü eski. Valorant'ı oynarsın ek programlar var ama iyi FPS ve pingin bayağı yüksek olur zevk almazsın.

Evet aynen bu sistemim.
Ekran kartın DX sürümü eski. Valorant'ı oynarsın ek programlar var ama iyi FPS ve pingin bayağı yüksek olur zevk almazsın.

Öyle dosyalar genelde virüslü oluyor sağlam bir yerden indirmesini sürece.
Ekran kartı modeliniz nedir yeni model diyorsunuz ama tam model öğrenebilir miyim?

Noktalama işaretini yanlış koymuş laptopumdan sonrası nokta yeni laptop ile başlayan yeni cümle.
Sistem bilgilerini öğrenebilir miyiz?

Arkadaş sağ olsun yazmış oynayabilir mi?
Önceki konularına baktığımda bu sistemi kullandığını gördüm.

• GT 310M 1 GB ekran kartı.
  • i3 380M 2.53GHz
  • 3GB RAM.
Bu.

Evet aynen bu sistemim.

Noktalama işaretini yanlış koymuş laptopumdan sonrası nokta yeni laptop ile başlayan yeni cümle.

Bu.
Hocam bu sistemle oynayamazsın ayrıca kartında directx 11 desteği yoktur öyle bir hata veriyorsa valorant önceden dx 10 destekliyordu dx 11 geçmişler.

Evet aynen bu sistemim.

Bu.

Yeni PC'den başka çare yok. Kasalı olsaydı upgrade olabilirdi ama laptop maalesef. O ek programlarda ban yediriyor eski PC'de denemiştim. O ek programlar ban dışında bilgisayarı sömürüyor eski PC'de arkada hiçbir şey açık değilken bile %90 işlemci kullanıyordu.

Yeni PC'den başka çare yok. Kasalı olsaydı upgrade olabilirdi ama laptop maalesef. O ek programlarda ban yediriyor eski PC'de denemiştim. O ek programlar ban dışında bilgisayarı sömürüyor eski PC'de arkada hiçbir şey açık değilken bile %90 işlemci kullanıyordu.

Zaten dedim öyle dosyalar virüslü oluyor çoğu zaman.
Hocam bu sistemle oynayamazsın ayrıca kartında DirectX 11 desteği yoktur öyle bir hata veriyorsa Valorant önceden DX 10 destekliyordu DX 11 geçmişler.

Evet bende birkaç yerde okudum bir güncelleme ile DX 11 zorunluluğu gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı