Çözüldü Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MXionn

Hectopat
Arkadaşlar- Valorant'ı güzel güzel oynuyordum çşimdi bu çıktı DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine ekran kartım GT 9800 DxDiag'a baktığımd DX 11 gözüküyor ama ekran kartım DX 11 desteklemiyor diyen de var anlamadım.
Oynaya bilecek miyim? Sürücülerim güncel -aynı şekilde Fortnite'da aynı hatayı alıyorum.

Çözüm
Kartınızın tam DX11 desteği bulunmuyor. Sanırım güncellemeyle de özellik desteği daraltılmış. Kartın sürücüsünü DDU ile kaldırıp sitesinden güncellemeyi ve Windows 8.1 veya 10'a geçmeyi deneyin, yine olmazsa kartınız desteklemiyordur.

Ekran kartınız maalesef DX 10.
Kartı DX10 değil, 11 de destekliyor. Sadece tam desteklemiyor.
Kartınızın tam DX11 desteği bulunmuyor. Sanırım güncellemeyle de özellik desteği daraltılmış. Kartın sürücüsünü DDU ile kaldırıp sitesinden güncellemeyi ve Windows 8.1 veya 10'a geçmeyi deneyin, yine olmazsa kartınız desteklemiyordur.

Kartı DX10 değil, 11'de destekliyor. Sadece tam desteklemiyor.

Benım ekran kartım ATI Radeon HD 3850 destekliyor mu?

Aynısını ben de yaşıyorum DirectX12 diyor ama yine aynı hatayı alıyorum çıldıracağım.

Ekran kartınızın modelini belirtmediğiniz sürece boş boş çıldırmaya devam edersiniz.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, yeni konu açın.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı