Valorant DX11 feature level 10.0 is required to run the Engine hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Abiler ablalar, hepinize öncelikle merhaba. Eskiden bilgisayarımda Valorant vardı FPS düşüktü ama oynardım bilgisayara format attım ve Valorant haliyle silinde geri yükledim. Bu akşam fakat "DX11 feature level 10.0 is required to run the Engine" hatasını alıyorum biraz baktım. Technopat'a ama sonuca ulaşamadım. Viscual-C runtimes all in One may 2021'i indirdim DirectX'i indirdim ama yine aynı hatayı verdi nasıl. Oyuna giriş yapabilirim? Oyunu çok seviyorum.

Cihaz adı desktop-klbo32F
İşlemci AMD A10-5745m APU with Radeon(tm) HD Graphics 2.10 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,19 GB)
Cihaz kimliği ----------------------------------------------
Ürün kimliği ------------------------------------------------
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Kalem ve dokunma bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok.
Windows 10 deneme sürümü.
APU sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni ekran kartı demiş :D hocam öyle bir şey yok boş para harcatacaklar size aynı durum bende de vardı 2 gün önce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu sonuna kadar izle hepsini yap çözülüyor durum.

Kanka ekran kartı yok APU sistem ve PC 8 yıllık 2 ay önce format attığım için Valorant gitti yüklemeye üşendim şimdi yükledim bu hatayı alıyorum
Büyük ihtimal sorununuz çözülecektir izleyip yazarsanız çok iyi olur.

İzledim ve olmadı kanka ya.

Kanka bu ikisi de bende hata veriyordu bakayım tekrar hata verecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoda 4:13'te bir özelliğe bakıyor onu kontrol ettiniz mi?

Driver ile alakalı olmadığını düşünüyorum çünkü benimki de eski sürüm driver ve bana driver güncelle uyarısı verip açılıyor oyun.

Kankam oldu düzeldi ama şimdi de van-1 ve van43 hatası yani işletimciyi yeniden başlat diyor bildiğim kadarıyla işletimci dediği Vanguard gizli uygulamalardan kapat dedim sonra PC'yi yeniden başlattım ama hata tekrar karşıma çıktı.

Videoda 4:13'te bir özelliğe bakıyor onu kontrol ettiniz mi?

Driver ile alakalı olmadığını düşünüyorum çünkü benimki de eski sürüm driver ve bana driver güncelle uyarısı verip açılıyor oyun.
Denemek gerekiyor. Sizin dediğiniz gibi de olabilir. Başka bir durum da olabilir.

Geri
Yukarı