Valorant e-posta doğrulama kodu gelmiyor

Engellemiş olabilirsiniz, veya sistemde yoğunluk da olabilir. Eğer engellemediyseniz birkaç saat sonra bir daha deneyin.

3 gündür sorun devam ediyor maalesef ve gereken yerlerlede görüştüm ilk microsoft tarafıyla görüşmüş bulunmaktayım ve kendileri çok yardımcı oldu ama sorunuma çözüm olamadı ve dediğiniz gibi her yöntemi denemiş bulunmaktayım ne yaparsam yapayım mail kutusuna hiçbir şekilde kod elime ulaşmıyor ve destekle irtibata geçtim kendileri yardımcı olmak için yeni bir e-posta açmamı söylediler bende yeni bir e-posta hesabı açamayacağımı ve kullanmış olduğum mailde çok hesabımın kayıtlı olduğunu söyledim sadece 2 aşamalı doğrulama kodunu kaldırmalarını talep ettim sorun yaşayan arkadaşlar olursa bu mesajımı dikkate alabilir.

3 gündür sorun devam ediyor maalesef ve gereken yerlerlede görüştüm ilk microsoft tarafıyla görüşmüş bulunmaktayım ve kendileri çok yardımcı oldu ama sorunuma çözüm olamadı ve dediğiniz gibi her yöntemi denemiş bulunmaktayım ne yaparsam yapayım mail kutusuna hiçbir şekilde kod elime ulaşmıyor ve destekle irtibata geçtim kendileri yardımcı olmak için yeni bir e-posta açmamı söylediler bende yeni bir e-posta hesabı açamayacağımı ve kullanmış olduğum mailde çok hesabımın kayıtlı olduğunu söyledim sadece 2 aşamalı doğrulama kodunu kaldırmalarını talep ettim sorun yaşayan arkadaşlar olursa bu mesajımı dikkate alabilir.
Yeni bir e posta açmak istemediğinizi anlıyorum, fakat sorunun tam olarak nerede olduğunu anlamamız için, farklı bir e posta adresiyle dener misiniz kod geliyor mu. O epostayla kayıt olmanıza gerek yok. Sadece eğer kod geliyorsa sorun e postanızda, eğer gelmiyorsa cihazınız veya riot gamesle alakalı olabilir.

Çözüm bulabilen var mı aynı hatayı bende alıyorum şu anda...
ben illahlah ettim valorant ticket yardımcı olmuyor hesabın sizin olduğunun kanıtı yok dediler.
Dedim ki hesabın epostasına bakarsanız benim olduğumu görürsünüz dedim ama hala inat ettiler ben de bıktım artık param çöp oldu 4k yatırmıştım.

Kardeş banada oldu 2 hafta önce sen biliyormusun nasıl yapacağımızı

Geri
Yukarı