Valorant editi nasıl olmuş?

Ben kendimi bildim bileli FPS oynuyorum. 4. sınıfta vs okuldan direkt internet kafeye gidip CS 1.6 oynardım. Ama yaptığım bir video var Türkçe. Liste dışına almıştım sana atayım şöyle. Adımları incelersen etkili olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim.

Çok yavaş oynayış olmuş. Tutması için daha hızlı ve risk alarak oynamalısın. YouTube'da karşıma çıksa 20 saniye sonra kapatırım.

Bu kanaldaki gibi oynarsan çok rahat ivmelenebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet. Montaj kanallarına bakarsan genellikle Raze alıp uçmalı kaçmalı vuruşlar yapılıyor, bu tarz editler insanı ekrana kitliyor.(şahsi görüşüm)
Haklısınız bu konu da evet. Bu video da genellikle sheriff one taplar var. Sizin dediğiniz gibi de yapacağım aklımda var o da. Zishu gibi montaj yapmam biraz zor ama ondan daha iyi oynayabileceğime eminim. Onun + yanı montajı çok iyi yapıyor yada yapıtırıyor olması. Görüşünüz için teşekkürler.

Vuruşların la şarkı uymamış onu biraz daha iyi oturtman lazım, eminim bununla uğraşmışsındır zor yapması ama en iyi etkiyi bu verir. Güzel olmuş tebrikler.

Geri
Yukarı