Valorant ejder vandal vs asil vs yağmacı

ToRiA

Femtopat
Arkadaşlar Valorant hakkında bir sorum olacak. Sizce ejder ateşi vandal mı, asil vandal mı, yoksa yağmacı mı bir de asil vandal alıp yağmacı bıçak almak istiyorum fakat ejder vandal almak istiyorum ama ejder alırsam bıçak alamayacağım. Bir de Battle Pass mi bekliyim 4400 VP var ejder mi asil mi yoksa yağmacı mı?

Meyblus

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Sarajevo
Kimin ne dediğini boş ver. Herkes kendi zevkine göre yorum yapacaktır. En sevdiğini al.

Lax

Picopat
Hangisini seviyorsan onu al. Ben yağmacı seviyorum ama sen ejder seviyor olabilirsin, zevk işi.

kuyt5252

Centipat
Yer
İzmir
Arkadaşlar Valorant hakkında bir sorum olacak. Sizce ejder ateşi vandal mı, asil vandal mı, yoksa yağmacı mı bir de asil vandal alıp yağmacı bıçak almak istiyorum fakat ejder vandal almak istiyorum ama ejder alırsam bıçak alamayacağım. Bir de Battle Pass mi bekliyim 4400 VP var ejder mi asil mi yoksa yağmacı mı?

Bence yağmacı vandal ve yağmacı bıçak alın bende de şu an 4475 VP var yağmacı bıçak bekliyorum kaç gündür gelmiyor ama şu an bende asil vandal var sesi çok sessiz yani silahın sekmesini hissedemiyorsunuz bu da spray atmanızı zorlaştırıyor size tavsiyem yağmacı vandal ve yağmacı bıçak almanız.

EmirSametEr

Femtopat
Sade şeyler seviyorsanız asil iyi olacaktır. Ama süslü müslü olsum diyorsanız Yağmacı Yada Ejder Ateşi alabilirsiniz

Yukarı