Çözüldü Valorant Ekran Rengi nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Fatihh_

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yayıncılarda görüyorum o renk tonu hoşuma gidiyor. Bunu hangi ayarlardan yapabilirim?
IMG_20210506_122828.jpg
IMG_20210506_122839.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O tum ekrani yapiyor. Oyun içi ayardan bahsediyoruz. Kimsenin kör olmak istediğini zannetmiyorum.
Oyun bittikten sonra kısabilirsin.
O tum ekrani yapiyor. Oyun içi ayardan bahsediyoruz. Kimsenin kör olmak istediğini zannetmiyorum.

Oyun filtresini açmayı dener misin? Var mı bilmiyorum.

Oyun filtresi yerine neden bunu tercih etmeliler açıklar mısın?
Çoğu profesyonel oyuncu %100'de kullanıyor.

Oyun filtresi yerine neden bunu tercih etmeliler açıklar mısın?
Her sistemde desteği yok anladığım kadarıyla, misal bende yok. Ben de kullandığım yöntemi anlattım, videodan izlediğim kadarıyla da aynı işlevi görüyorlar.
ben oyunda %100 kullanıyorum, normal kullanımda geri 50'ye çekiyorum.
Zaten burada da söyledim.

Her sistemde desteği yok anladığım kadarıyla, misal bende yok. Ben de kullandığım yöntemi anlattım, videodan izlediğim kadarıyla da aynı işlevi görüyorlar.

Zaten burada da söyledim.
Az once kendim deneyerek kesfettim, asil olay destek degil. Oyun filtresi cok fazla FPS dusuruyor ama sizin yaptiginiz yontemde FPS dusmesi yok. Goruntu olarak da bir fark goremedim.
Rtx2060 hocam. Fps düşürmesi sıkıntı değil zaten yeterli fps alıyorum.
Benim attigim yontem yerine Royal Blood'un attigi yontemi yapin hocam.

Az once kendim deneyerek kesfettim, asil olay destek degil. Oyun filtresi cok fazla FPS dusuruyor ama sizin yaptiginiz yontemde FPS dusmesi yok. Goruntu olarak da bir fark goremedim.

Benim attigim yontem yerine Royal Blood'un attigi yontemi yapin hocam.
Hocam sürekli onunla uğraşmak benim için zor olabilir. Ben attığınız yöntemi uyguladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı